15
new stories - click to show

Kateřina Cajthamlová Dietoložka

Related to


Stories

Vedením příznakového deníku pomůžete odhalit příčinu bolesti

21.November » ČRo Region
Kvalitu života mohou negativně ovlivňovat bolesti, které pociťujeme. Na co je podle doktorky Kateřiny Cajthamlové důležité se zaměřit, abychom včas odhalili jejich příčinu?

Specialista pro zdravý životní styl Kateřina Cajthamlová v Klubu Rádia Junior

20.November » Radio Junior
Jak si přichystat program a jak správně rozdělit den? A s jakým předstihem lze plánovat? Moderuje Roman Víšek.

Cajthamlová: Dokážu se přizpůsobit změnám, přestože mi už táhne na šedesát

11.November » Revue iDNES.cz
Kateřina Cajthamlová (58) nejdřív pracovala na lůžkovém oddělení nemocnice, poté provozovala nestátní zdravotnické zařízení v oboru interna. Proslavila se díky moderování televizních pořadů o hubnutí a zdravém životním stylu. V rozhovoru pro iDNES...

Doktorka Kateřina Cajthamlová: Při hubnutí nám mohou pomoci i vůně

5.November » ČRo Region
Aromaterapii můžeme využívat také v souvislosti s hubnutím, některé silice potlačují chuť k jídlu, jiné nám mohou zlepšit náladu. Je to ale velmi individuální záležitost.

Za odstranění zlozvyků se pochvalte, radí Kateřina Cajthamlová

3.November » ČRo 2 - Praha
Když jsem nejistá, rychleji a víc mluvím. I když to vypadá jako dominantní rys, je to stránka nejistoty, přiznává svůj zlozvyk psychoterapeutka Kateřina Cajthamlová.

Doktorka Kateřina Cajthamlová: Nepřetěžujte své srdce

22.October » ČRo Region
Srdce patří mezi nejdůležitější orgány našeho těla. Vysvětlíme vám, jaký je rozdíl mezi srdcem zatíženým a přetíženým a také, jak to poznáte.

Bolest kloubů, způsobená příchodem artrózy, postihne téměř každého

20.October » ČRo Region
Pokud vás bolí klouby, zejména ve vyšším věku, bývá nejčastější příčinou artróza. Jak můžeme správným životním stylem její příchod oddálit?

Kateřina Cajthamlová jako jedna z prvních čtenářek Afrického snění

17.October » First Style
Spisovatelka Hana Hindráková poprvé oslovila MUDr. Kateřinu Cajthamlovou před několika lety, zda by jí napsala hodnocení na obálku knihy Smrtící byznys. Hlavním tématem tohoto románu z lékařského prostředí byly falešné léky. „Jenomže email tehdy s...

Cajthajmlová: Smrtelným hříchem, který vede k obezitě, je lenost

16.October » Rádio Proglas
Dnešek se připomíná jako světový den výživy. O tom, jak a kde nalézat správnou míru ve stravování a jaké priority si nastavit, abychom zvládali dnešní životní styl, v Dopoledni s Proglasem hovořila Kateřina Cajthamlová. Interní lékařka, moderátork...

Obézní jsou ohroženější koronavirem. Jezte méně, hýbejte se a nemlsejte, radí odborníci

15.October » CNN Prima NEWS
Doktorka Kateřina Cajthamlová a fitness trenér Jakub Prchal v pořadu 360⁰ Pavlíny Wolfové poradili, jak se mají lidé doma udržovat, aby nepřibírali a měli dobrou imunitu. Podle Společnosti všeobecného lékařství má totiž obézní pacient s koronavire...

Tato informační stránka o Kateřina Cajthamlová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Cajthamlová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes