15
new stories - click to show

Jan Čech

Related to

Zajímavý dům pro dvě rodiny

Tento dům není úžasný svou pozicí. Je ve městě, na ulici a o zahradě mluvit vlastně nemůžeme. Ale přesto je zajímavý, přírodní, skoro by se řeklo, že je bio.

V Praze se otevře 80 zajímavých domů a prostorů

11.June » Dum&zahrada.cz
Architektura známá většinou jen zvenčí během procházek, bude o víkendu 7. a 8. srpna k vidění pěkně podrobně i zevnitř. Přes 80 budov a zajímavých prostor se otevře v rámci festivalu Open House Praha 2021.

Dotaz z poradny: Posuvné dveře a útlum hluku

7.June » Dum&zahrada.cz
Je možné, aby posuvné dveře tlumily hluk? Jsou v tomhle ohledu rozdílné od otočných? Na to se nás zeptal čtenář a my oslovili odborníka.

Návštěva: Malý dům u vody

6.June » Dum&zahrada.cz
Stavět si dům s podlahovou plochou 77 m 2 není úplně typické. Ovšem tohle je víkendový dům, takže bohatě stačí i pro čtyřčlennou rodinu. Navíc je v něm využito každé místo.

I plyn může být zelený

3.June » Dum&zahrada.cz
Mnoho domácností používá doma plyn. Jenže plyn je z drtivé většiny produktem z fosilních ložisek. Jak ekologicky topit plynem? Existují bioverze základních plynů.

Inspirace: Fantastická schodiště levtitující v prostoru

2.June » Dum&zahrada.cz
Jako by si jen tak volně plula prostorem - přesně tímto dojmem působí moderní „levitující“ schodiště, která se vyznačují absencí těžkopádně vyhlížejících nosných konstrukcí. Jak jsou schodiště nové dimenze kotvena a co zajišťuje jejich stabilitu?

Chov hospodářských zvířat: Základem jsou slepice

27.May » iReceptář.cz
Dnes je obvyklé mít domácí zvíře pro potěchu – psa, kočku, morče… Ale chovat hospodářská zvířata, to se už moc nenosí.

Kam se zásuvkami a vypínači?

19.May » Dum&zahrada.cz
Je léty ověřená praxe, že ať si naplánujete zásuvky v jakémkoli počtu a kam chcete, vždy jich bude málo. Takže počtům se vyhneme, ale podíváme se, kolik jich má být.

Renovace balkonu jednoduše

17.May » Dum&zahrada.cz
Máte balkon nebo lodžii už v horším stavu? Chcete je zrenovovat tak, aby byly opravdu kvalitně provedeny a žádnou „Potěmkinovu vesnici“? Můžete to zvládnout sami kvalitním PUR nátěrem. Tady je přímo od odborníků návod, jak zrenovovat balkon.

Jak ladit interiér do barev roku?

12.May » Dum&zahrada.cz
Firma Pantone, světový odborník na barvy, navrhl, aby barvami roku 2021 byly šedá a žlutá. Něco jako světlo naděje na konci tunelu. Jak je zakomponovat do interiéru?

Dům pro pohodlné stáří

Dva stavaři se rozhodli, že se přestěhují do nového domu. Na důchod chtěli něco pohodlného, bez schodů. A tak padla volba na nízkopodlažní dřevostavbu.

Tato informační stránka o Jan Čech zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Čech" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes