15
new stories - click to show

Pavel Chmelík

Related to

Nové číslo Zpravodaje Liberec právě vyšlo

15.September » Liberec
Do poštovních schránek občanů města je Zpravodaj distribuován od 16. září. PDF verzi si můžete prohlédnout a stáhnout na stránce Zpravodaje Liberec.

Večerní prohlídky výstavy Zdeňka Buriana

6.September » idobryden.cz
Průměrně dvě stovky lidí denně navštívily o prázdninách unikátní výstavu obrazů Zdeňka Buriana na střeše Obchodního domu Zlín. Mimořádný zájem byl také o doprovodné večerní prohlídky. Všechny byly předem vyprodané, pořadatelé se proto rozhodli vyp...

Večerní prohlídky Burianovy výstavy jsou hit, budou ještě tři termíny

30.August » Zlin.cz
„Máme radost, že je o výstavu takový zájem. Kolekce, kterou se podařilo dát dohromady, je totiž opravdu nevídaná. Hodnota vystavených děl dosahuje rekordních 80 milionů korun.

Večerní prohlídky výstavy Zdeňka Buriana v baťovském Obchodním domě

27.August » www.kudyznudy.cz
Nenechejte si ujít doprovodnou akci v rámci výstavy „Zdeněk Burian: Za dinosaury a dobrodružstvím“ v Galerii Desítka na střeše Obchodního domu Zlín.

Ve Zlíně ožil pravěk v podání Zdeňka Buriana. V obchodním domě se usídlili dinosauři

24.August » Rádio Praha
Dávná historie země, která nikdy nebude úplně odtajněná, přitahuje zájem dětí i dospělých. Pohled do prehistorického období nabízí ve Zlíně malíř Zdeněk Burian.

Město zachránilo unikátní dům v Orlí

8.August » Liberec
Přes 250 let starý a v mnoha ohledech unikátní dům zachránilo díky náročné rekonstrukci zhruba za 40 milionů korun město Liberec.

Liberec posiluje systém varování před povodněmi

5.August » Liberec
Více než stovku nových hlásičů, devět elektronických sirén a čtyři čidla pro monitorování výšky hladiny vodních toků instalují v těchto dnech technici na vytipovaných místech v Liberci.

Barokní zahrada dočasně uzavřena

5.August » Liberec
Z technických důvodů bude až do 15. srpna veřejnosti uzavřen přístup do barokní zahrady u kostela Nalezení sv. Kříže u nás v Liberci.

Burianovi dinosauři ve Zlíně jsou hitem, plánují se i večerní prohlídky

28.July » iRegiony Impuls
Dosud největší soubor děl legendárního malíře a ilustrátora Zdeňka Buriana ukazuje originální výstava ve Zlíně. Na střeše Obchodního domu jsou vystavena plátna, která se stala předlohou kultovního filmu Cesta do pravěku. Výstavu doplňují instalace...

Dinosauři ovládli Obchodní dům, budou i večerní prohlídky

28.July » Zlin.cz
Výstava s názvem Zdeněk Burian: Za dinosaury a dobrodružstvím je otevřená denně od 10 do 19 hodin. Doslova láme rekordy: za první týden ji viděla tisícovka lidí.

Večerní komentované prohlídky výstavy Zdeňka Buriana ve Zlíně

Výstava obrazů Zdeňka Buriana na střeše Obchodního domu Zlín láme rekordy. Za pouhý týden od otevření ji viděla už tisícovka návštěvníků. Pro velký zájem pořadatelé chystají i speciální večerní prohlídky a to na pátek 30. července a 6. srpna.

Výstava Zdeňka Buriana na Obchodňáku láme rekordy. Chystají se večerní prohlídky

24.July » Zlin.cz
„Zájem návštěvníků je enormní, u výstav tohoto typu velmi nadprůměrný, někteří už tu dokonce byli dvakrát a říkali, že přijdou zas. Zpravidla jsou to rodiče nebo prarodiče s dětmi, pro které je to vítaná součást prázdninového výletu.
Václav Chochola - Český fotograf

Tato informační stránka o Pavel Chmelík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Chmelík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes