15
new stories - click to show

Jaroslav Chour

Related to

Na Hlinecku budou další radary, obce chtějí ukáznit rychlé řidiče

18.May » ČRo Pardubice
V Hlinsku a okolí si řidiči musí dávat velký pozor, aby neměli moc těžkou nohu na plynu. Radary tam na několika stanovištích fungují už čtvrtým rokem a přestupky se počítají na tisíce. A brzy přibydou další měřené úseky.

Kraj chce pokračovat s opravami silnic v okolí Miřetic

Miřetice - Problematika rekonstrukcí silnic nižších tříd hrála hlavní roli při jednání hejtmana Martina Netolického (ČSSD) se zástupci obce Miřetice v čele se starostou Jaroslavem Chourem. Hejtman informoval o plánovaných opravách silnic II. a III...

Kontroverzního šéfa svazu bojovníků Vodičku nechtějí po Lidicích ani Ležáky

8.March » iDNES.cz
Předseda Ústředního výboru Českého svazu bojovníků za svobodu Jaroslav Vodička nevystoupí nejen na pietní akci v Lidicích, ale nechtějí ho ani v Ležákách na Chrudimsku. Tam se vzpomínka uskuteční 23. června. Další články k tématu: Hřib nepodpoří a...

Kontroverzního Vodičku ze svazu bojovníků nechtějí po Lidicích ani Ležáky

8.March » iRegiony Impuls
Předseda Ústředního výboru Českého svazu bojovníků za svobodu Jaroslav Vodička nevystoupí nejen na pietní akci v Lidicích, ale nechtějí ho ani v Ležákách na Chrudimsku, kde se vzpomínka uskuteční 23. června.
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o Jaroslav Chour zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Chour" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes