Adam Chromý

Vztahuje se k

Krasojezdkyně z ní nebude: Kulaťoučká Charlotte Štiková se svalila z koně jako pytel brambor

14:05 » Super.cz
Další pokus o uplatnění Charlotte Štikové (21) nevyšel. Sestra Ornelly Koktové (25) nedokázala naskočit na koně a byl z toho pořádný trapas.

Zmatený mops podlehl iluzi. Místo vody se chtěl napít stínu

12:49 » Super.cz
Když na psa přišla žízeň, šel rovnou po zdroji. Mops ale příliš nepřemýšlel a předvedl roztomilou zmatenost. Na videu se můžete podívat, jak se marně snažil napít stínu, který vytvářel proud vody.

Když se pustíte na tenký led, může to skončit pořádným trapasem s řetězovou reakcí

10:54 » Super.cz
To si takhle jednou holky vyrazily na zamrzlé jezero, že natočí nějakou legraci. Jedna z nich se chtěla přesvědčit, že led klouže. Místo toho ale poznala, jak je studená voda pod ním. Zatímco se nemohla vyhrabat ven a čekala na pomoc, její kamarád...

Obdařená zpěvačka nacpala své přednosti do rudého latexu a předvedla erotické dusno

10:54 » Super.cz
Nikoho už příliš nepřekvapí, že Nicki Minaj (35) na svých vystoupeních dost prvoplánově prezentuje svůj tělesný materiál. Na udílení BET Awards to vypadalo jako na erotickém veletrhu.

Gwyneth Paltrow (45) šla do bikin: Prožívá spokojený vztah a vypadá skvěle

9:41 » Super.cz
Padesátka se nebezpečně blíží, ale na těle slavné herečky to není znát. Gwyneth Paltrow (45) našla novou životní lásku a v bikinách je dokonalá.

Král bowlingu z něj určitě nebude. Smolař předvedl rovnou dvojitý trapas

22:23 » Super.cz
Ne vždy se zadaří. Někdy se na bowlingu podaří shodit všechny kuželky, jindy koule nabere špatný směr. A někdy se stane něco naprosto trapného. Mladý muž kouli upustil za sebe a sám skončil v dráze, kde se skácel k zemi. Nevěříte? Podívejte se na ...

Korpulentní dáma to nevychytala. Místo zhoupnutí do vody předvedla ukázkový plácanec do bláta

15:03 » Super.cz
Každý se v letním počasí rád ochladí. Pozvolný ponor do vody je nuda, proto se i paní s kily navíc odhodlala pro náročnější akci. Zhoupnutí jí ale nevyšlo a rozplácla se ještě předtím, než se přiblížila k hladině.

Poznali byste ji po 38 letech? Takhle vypadá hvězda Modré laguny u sporáku

24.června » Super.cz
Už jako čtrnáctiletá natočila film Modrá laguna, který se stal kultem pro milovníky romantických příběhů. Brooke Shields (53) dokáže zaujmout i jako zralá žena v kuchyni.

Kdo skončí ve vodě? Škodolibý záměr dopadl zcela nečekaně

23.června » Super.cz
Koho by nenapadlo shodit kamaráda do vody? Ne vždy je to ovšem dobrý nápad. Občas se projeví spravedlnost a ten, kdo měl zlé úmysly, je potrestán. V tomto případě skončil ve vodě muž, který chtěl zůstat v suchu.

Schwarzeneggerův syn a jeho sexy modelka si užívali společné chvilky na havajské pláži!

23.června » Super.cz
Potomek akčního veterána prožívá spokojený vztah s kráskou, jakou by mu mohl kdekdo závidět. Patrick Schwarzenegger (24) už da roky randí s modelkou Abby Champion (21).

Herec, který má s Monicou Bellucci dvě dcery, se pochlubil o 30 let mladší snoubenkou

23.června » Super.cz
Vincent Cassel (51) byl manželem obdivované italské filmové divy Monica Bellucci (53) . Po herecké ikoně ze stejné generace prožívá lásku s modelkou, která by mohla být jeho dcerou.

Ovce nestála o společnost. Takhle si poradila s nechtěnou návštěvou

22.června » Super.cz
Ne každé zvířátko je přítulné. Některá z nich vyloženě netouží po tom, aby se k nim lidé přibližovali. A nemusí jít o žádného predátora, ale o obyčejnou ovci. Když se v jejím výběhu objevila nezvaná návštěvnice a chtěla si odnést jehňátko, se zlou...

Tato informační stránka o Adam Chromý zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Adam Chromý" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes