15
new stories - click to show

Vendula Horčičková

Related to

Sprintové štafety v Cortině d’Ampezzo - páté místo pro Česko

Závěrečný závod letošního Světového poháru - sprintové štafety v v Cortině d’Ampezzo - vyhrálo Norsko, česká čtveřice obsadila pátou příčku.

Světový pohár 2021 vyhráli Alexandersson a Fosser

V konečném pořadí Světového poháru v orientačním běhu 2021 jsou první Švédka Tove Alexandersson a Nor Kasper Harlem Fosser. Tereza Janošíková obsadila 13. příčku.

Tereza Janošíkový vyhrála Euromeeting

Euromeeting se letos konal ve Švýcarsku. Skvěle si v něm vedla Tereza Janošíková, která vyhrála jak krátkou, tak i klasickou trať. Tomáš Křivda a Vendula Horčičková byli na krátké trati druzí.

MS 2021, sprint: Dvě švédská zlata, Glonek devátý

Mistrovství světa v OB začalo závodem ve sprintu v Terezíně. Oba tituly putují do Švédska, překvapivě vyhrál Isac Von Krusenstierna a favorizovaná Tove Alexandersson, Jaku Glonek skončil devátý.

Šampionát v orientačním běhu začal sprintem v Terezíně. Glonek byl devátý

4.July » iDNES.cz
Na mistrovství světa v orientačním běhu byl ve sprintu v Terezíně nejlepším Čechem devátý Jakub Glonek. Vyhráli Isac von Krusentierna a Tove Alexanderssonová ze Švédska. Dvě Češky, Tereza Janošíková a Adéla Indráková, sice vyhrály dopolední kvalif...

MS 2021: Jak se těší čeští reprezentanti?

Do startu Mistrovství světa na domácí půdě zbývá 10 dní. Jak se těší naši reprezentantati? Kdo se těší na terény, kdo vzpomíná na MS 2008 a kdo už jen piluje taktiku?

Mistrovství ČR na krátké trati pro Kosovou a Křivdu

14.June » RUN magazine
Ve Vojtíškově proběhl vrchol domácí jarní sezóny orientačního běhu – Mistrovství ČR na krátké trati, poslední šance ukázat svou formu před domácím Mistrovstvím světa. Tituly ze závodu vybojovali Denisa Kosová a Tomáš Křivda. Šumperští pořadatelé v...

Na MS nominováno

Realizační tým české reprzentace nominoval závodníky na červencové mistrovství světa v OB, které se uskuteční v České republice.

Dvě zlata z orienťáckých šampionátů pro Janu Knapovou

24.May » RUN magazine
O uplynulém víkendu proběhly první letošní republikové šampionáty v orientačním běhu – MČR ve sprintu a MČR sprintových štafet. Formu po Mistrovství Evropy ve Švýcarsku prokázali hlavně naši reprezentanti, ve sprintu zvítězil Tomáš Křivda a Jana K...

Titul ze sprintových štafet pro OK Lokomotiva Pardubice

Nedělní Mistrovství ČR sprintových štafet se uskutečnilo v Litovli. Pro titul si po dramatickém souboji doběhl tým OK Lokomotiva Pardubice.

ME: kvalifikace knock-out sprintu

V pátek se běžela na Mistrovství Evropy ve Švýcarsku kvalifikace knock-out sprintu. Do dalších bojů postoupila trojice českých mužů a v ženách Tereza Janošíková.

Tato informační stránka o Vendula Horčičková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vendula Horčičková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes