15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Karolína Teplá

Krátkou tratí v Plzni skončil Český pohár

Poslední závod Českého poháru i žebříčku A a žebříčku B-čechy západ (krátkou trať) připravil KOS Slavia Plzeň v Záluží u Plzně. V elitních kategoriích vyhráli Miloš Nykodým a Karolína Teplá.

Mistry na klasice Král a Kosová

O víkendu se konal vrchol domácí sezóny - Mistrovství ČR v orientačním běhu na klasické trati. Mistrovské tituly získali Denisa Kosová a Vojtěch Král.

Na klasice nejlepší Křivda a Čechová

Manufaktura Český pohár pokračoval klasickou tratí v okolí obce Kladky. V mužích jasně vyhrál Tomáš Křivda, v ženách byla nejlepší Tereza Čechová.

Světový pohár ve Švédsku - krátká trať

Druhá série Světového poháru ve švédském Idre Fjäll pokračovala závodem na krítké trati. Vítězství si odnesli Joey Hadorn (SUI) a Hann Lundberg (SWE), z našich si nejlépe vedla Jana Knapová na 14. místě.

Orienťácké tituly v pískovcích vybojovali Kosová a Král

6.října » Svět běhu
V sobotu 3. října proběhlo v Kunraticích u České Kamenice Mistrovství ČR na krátké trati v orientačním běhu. Možná jedna z posledních velkých sportovních akcí roku. Náročné skalnaté terény Labských pískovců nabídly mapově velmi zajímavé tratě. V nab…

M ČR štafet: obhajoba titulů žen OK 99 a mužů SK Žabovřesky

Mistrovství ČR štafet uspořádal v Jakubčovicích (louka u Honova mlýna) Orientační běh Opava. Tituly z loňského roku obhájily ženy OK 99 Hradec Králové a muži SK Žabovřesky Brno.

Ve skalách nejlepší Rollier a Odehnalová

29. ročník 3- denních závodů Pěkné prázdniny s orientačním během v Českém ráji uspořádal TJ Turnov v okolí Malé Skály.

Daniel Hubmann kraloval v pískovcích

Sandstones | Pískovce - 3-denní závody v Doksech proběhly v Doksech. V mužích si jasné vítězství odnesl mistr světa Daniel Hubmann (Švýcarsko), v ženách byla nejlepší Denisa Kosová-

Rumcajsovy míle: Denisa Kosová a Bartosz Pawlak

Ve skalách pod hradem Valečov si na dalším ročníku Rumcajsvých mílí nejlépe vedli Denisa Kosová a Polák Bartosz Pawlak.

Jan Procházka a Adéla Bogárová nejlepší na Rumcajsových mílích

Třídenní závody Rumcajsovy míle proběhly v Zámostí-Blatech. V mužích si odnesl vítězství Jan Procházka, v ženách byla nejlepší Adéla Bogárová.

Tato informační stránka o Karolína Teplá zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karolína Teplá" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes