15
new stories - click to show

Jan Čihák

Related to

Orientační běh: Opět se závodí! Hořický trojlístek ve sprintu a na krátké trati. Jak si vedl?

14.May » Hořice
REPORTÁŽ/FOTO - „Orienťáci“ běželi první letošní závody. V minulých dnech se v rámci Českého poháru a INOV-8 CUPU (žebříček A) bojovalo ve sprintu a na krátké trati. Na tyto závody dostal Český svaz orientačních sportů od Ministerstva zdravotnictv...

Přátelé Zahrádky vyhlásili sbírku na opravu mariánské sochy

20.November » Seznam Zprávy
Spolek Přátelé Zahrádky vyhlásil veřejnou sbírku na opravu žulové sochy Panny Marie z roku 1738. Je blízko kostela na bývalém náměstí městečka Zahrádka zbouraného kvůli stavbě přehrady Švihov na řece Želivce.

Kostel bez zvonu, je jako tělo bez srdce. V Zahrádce zní znovu po letech

26.October » iRegiony Impuls
V sobotu se po čtyřech desítkách let se opět roztlouklo srdce kostela svatého Víta ve zrušeném a vysídleném městečku Zahrádka u Ledče nad Sázavou. Nový zvon pořídil Spolek Přátelé Zahrádky z veřejné finanční sbírky.

Kostel bez zvonu, je jako tělo bez srdce. V Zahrádce zní znovu po letech

26.October » iDNES.cz
V sobotu se po čtyřech desítkách let se opět roztlouklo srdce kostela svatého Víta ve zrušeném a vysídleném městečku Zahrádka u Ledče nad Sázavou. Nový zvon pořídil Spolek Přátelé Zahrádky z veřejné finanční sbírky. Další články k tématu: Díky sbí...

VIDEO: Opilý muž na koloběžce srazil turistku. Pro zraněnou ženu musela záchranka

1.October » Echo24.cz
V centru Prahy se na sdílené koloběžce projížděl opilý cizinec. Najel do skupinky turistů, jednu ženu srazil k zemi a zranil. Nehoda se stala uprostřed Václavského náměstí, celou srážku zachytily městské kamery.

Patera Toufara připomene v Zahrádce zvon

27.August » Rádio Proglas
Kostel svatého Víta v Zahrádce bude mít po více než 40 letech zvon. Ponese jméno Josef, na památku faráře Josefa Toufara, který byl ubit komunisty. V městečku, jenž bylo později zatopeno, strávil farář několik let života.

Orientační běžci reprezentovali: Čihák na letní Olympiádě dětí a mládeže, Vávrová na evropském šampionátu

2.July » Hořice
REPORTÁŽ A FOTO - Dva hořičtí orientační běžci zakončili jarní část soutěží ve velkém stylu. Jan Čihák hájil Východočeskou oblast na letní Olympiádě dětí a mládeže České republiky a Vanda Vávrová startovala v barvách reprezentace na Mistrovství Ev...

Skončily závody Východočeské oblasti. Hořičtí borci ale dál nezahálí, nabitý program hlásí Čihák, Vávrová i Rücker

14.June » Hořice
REPORTÁŽ A FOTO - Závěrečným jedenáctým dějstvím završili orientační běžci z Hořic jarní část soutěží Východočeské oblasti. A naši zástupci nezůstali bez cenných kovů! Rozdělovaly se medaile na Mistrovství Východočeské oblasti a veteraniádě štafet.

Orientační běh: Hořice znovu s medailemi. Žáci Škorpil a Čihák svedli boj o zlato.

28.May » Hořice
REPORTÁŽ A FOTO - Další cenné kovy. Orientační běžci z Hořic figurovali v rámci devátého a desátého kola závodů Východočeské oblasti opět hodně vysoko. Za pořadatelství klubu z Jilemnice se ve dvou sprintových kláních činili hlavně Jakub Čihák s M...

Hasiči SŽDC Praha zasahují u masivního úniku plynu v železniční stanici v Králově Dvoře na…

22.May » Požáry.cz
Hasiči SŽDC Praha zasahují u masivního úniku plynu v železniční stanici v Králově Dvoře na Berounsku. Provoz na trati Praha - Plzeň je zastaven.
Josef Toufar - Český římskokatolický kněz
Jindřich Plachta - Český herec a spisovatel
Jan Vokál - Český římskokatolický biskup
Pavlína Adamcová - Tisková mluvčí

Tato informační stránka o Jan Čihák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Čihák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes