Greg Clark

Related to

Akcie, měny & názory Vladana Gallistla: Špatný timing

Načasování je rozhodující, zní investiční pravidlo Wall Street. V antivirovém kolosu Symantec se podle něj však evidentně neřídili. Jinak totiž nelze označit oznámení všech možných špatných zpráv najednou.

Symantec oznámil 2% pokles výsledků a rezignaci CEO

10.May » ChannelWorld
Příjmy z podnikových řešení se v uplynulém fiskálním roce propadly o 10 %, což vedlo k meziročním snížení celkových výsledků o 2 %. Výrobce současně s výsledky oznámil rezignaci svého CEO a prezidenta Grega Clarka.

Evropská unie poslala v Egyptě Theresu Mayovou kamsi

25.February » Britské listy
Během schůzky Evropské unie v egyptském letovisku Sharm el-Sheik znovu po tisící opakovala Evropská unie svůj neměnný postoj vůči Británii a vládě Theresy Mayové. Šéf Rady Evropy Donald Tusk varoval Mayovou v neděli odpoledne - po tisící - že vedo...

Tři britští ministři podpoří odklad brexitu, pokud poslanci odmítnou dohodu

23.February » Aktuálně.cz
Ministr obchodu Greg Clark, ministryně práce Amber Ruddová a ministr spravedlnosti David Gauke dali najevo, že se postaví na stranu rebelů.

Ministři laškují s odkladem brexitu. „Radši posun, než s tím třísknout,“ říkají

22.February » Blesk.cz
Tři ministři britské vlády v pátek naznačili, že by mohli podpořit odklad odchodu země z Evropské unie, pokud poslanci odmítnou plán premiérky Theresy Mayové pro novou dohodu s EU.

Labourističtí poslanci varují Corbyna: Podpoř druhé referendum o brexitu, nebo končíme

14.February » Britské listy
- Šéf britské Labouristické strany čelí až 10 rezignacím ze svého stínového kabinetu, pokud odmítne podpořit nový pokus donutit Theresuy Mayovou, aby podrobila svou dohodu s Bruselem o odchodu Británie z EU novému referendu, varují frustrovaní lab...

Brexit: Britská vláda se neúspěšně pokusila dát automobilce Nissan úplatek 2,32 miliard Kč

5.February » Britské listy
Poté, co japonská automobilka Nissan oznámila, že ruší své předchozí rozhodnutí začít vyvíjet své nové vozy řady X-Trail v severoanglickém městě Sunderland a přesunout, mimo jiné i kvůli brexitu, výrobu vozů řady X-Trail do Japonska, nyní, co Evro...

Spojené království odhalilo podmínky, nabídnuté společností Hitachi

1.February » atominfo.cz
Greg Clark, britský sekretář pro obchod, energetiku a průmyslové strategie (BEIS), 17. ledna „upřímně“ hovořil o bezprecedentních finančních podmínkách nabízených společností Hitachi před rozhodnutím společnosti pozastavit svůj nový projekt jadern...

Britský ministr byznysu varuje před „tvrdým“ Brexitem

Britský ministr byznysu Greg Clark ve čtvrtek prohlásil, že jestliže bude Brexit realizován podle „tvrdého“ scénáře bez dohody s EU, bude to mít katastrofální následky pro Velkou Británii.

Tato informační stránka o Greg Clark zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Greg Clark" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes