15
new stories - click to show

Jan Čtvrtník

Related to

Navrhoval věci pro NASA, nyní dělá špičkové spotřebiče a doplňky

26.July » Seznam Zprávy
Designér Jan Čtvrtník navrhuje věci denní potřeby – ledničky, krabičky na máslo či květináče. Jeho jednoduchý a účelný design vyhrává prestižní ceny.

Runners – Běžet neznamená doběhnout

S úderným názvem pro nejnovější inscenaci Runners vyběhl Cirk La Putyka vstříc letní sezóně ve svém zbrusu novém šapitó Azyl 78 na pražském Výstavišti. V těsném sousedství parku Stromovka se to běžci navíc jen hemží.

Pozvánka do Galerie loutek Jiřího Nachlingera v Kuksu

1.July » Divadlo.cz
Po loňském slavnostním otevření Galerie loutek Jiřího Nachlingera a zkušebním provozu se letos můžeme těšit na provoz plnohodnotný. A nejen to. Galerie loutek

Kam utekl Cirk La Putyka?

Novinka Cirku La Putyka se slovy tvůrců inspirovala citátem z knihy Zrozeni k běhu Christophera McDougalla: Nejvíc běháme, když je nejhůř. Běh je s lidstvem odnepaměti a generace mu přisuzují různou důležitost.

Nejvíc běháme, když je nejhůř. Herci La Putyky zdolávají trať dlouhou jako maraton

11.June » Bleskově.cz
Ve stanu na pražském Výstavišti soubor uvedl svou první letošní novinku. Inscenace o běhání spojuje pohybové divadlo s novým cirkusem.

LIVE stream - Spáčka a vřeteno

14.April » Informuji.cz
„Spí?“ opakovala královna. „Vyjádřete se jasněji. Jak... | LIVE stream - (2021-04-14 00:00:00 - 2021-04-25 00:00:00)

Zdroj inspirace? Kniha, film, architektura, hudba. Prostě všechno, říká Dora Sulženko Hoštová

21.January » ČRo
Jak se z člověka, který v patnácti letech přichází studovat tanec, stane choreograf? Přechod do obrazového přemýšlení nad tancem je pozvolný, popsala Dora Sulženko Hoštová.

Hikikomori – Destrukce osobnosti uzavřené do izolace

25.October » Taneční aktuality
V předvečer nových přísných vládních koronavirových omezení se uskutečnila v komorním prostoru studiové scény Jihočeského divadla Na Půdě netradiční one woman show tanečnice a choreografky Kamily Mottlové Hikikomori.

Nesmír

13.July » Informuji.cz
Mladí herci z činohry i Malého divadla spojili své síly, nechali... | České Budějovice - (2020-10-03 19:30:00 - 2020-10-03 00:00:00)

Nábytek nové generace. Kdo navrhuje nejlepší stoly a židle v České republice

20.February » czechdesign.cz
Česká republika se může chlubit obsáhlým portfoliem také v oblasti designu nábytku. Již historicky mělo toto řemeslo v naší zemi zvučná jména. Zmínit můžeme například Josefa Gočára, Jindřicha Halabalu, Josefa Hoffmanna či Jana Vaňka, na které nava...

Činohra Národního divadla - Ostatní sály - "Nová krev – PopUpShow"

10.December » Národní divadlo
Národní divadlo je jedním ze symbolů české národní identity a kulturního dědictví, usilující o nejvyšší uměleckou kvalitu.

Jan Čtvrtník

16.October » Informuji.cz
Absolvent Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity a Vysoké školy... | České Budějovice - (2019-10-11 00:00:00 - 2019-11-17 00:00:00)

Tato informační stránka o Jan Čtvrtník zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Čtvrtník" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes