15
new stories - click to show

Andrew Cuomo

Related to

Babiš mladší, Janek Kroupa a mediální lynč. I česká média si musí vyjasnit etické mantinely

2.September » HlidaciPes.org
Když před pár týdny oznámil guvernér New Yorku Andrew Cuomo rezignaci kvůli obvinění ze sexuálního obtěžování, vyvolalo to také vlnu diskuzí o novinářské etice. Guvernérův bratr Chris, dlouholetý moderátor CNN, totiž Cuomovi pomáhal s komunikací o...

Jan Schneider: Profesor Dershowitz a právo na spravedlivý proces

31.August » prvnizpravy.cz
Alan M. Dershowitz, americký profesor ústavního a trestního práva, publikoval článek, v němž hojnými argumenty podpořil své tvrzení, že demokratickému guvernérovi státu New York Andrewovi Cuomovi nesmí být odepřeno právo na spravedlivý proces.

Guvernér Cuomo má nárok na řádný a spravedlivý proces

31.August » Pravý prostor
ALAN M. DERSHOWITZ Tato zpráva a její závěry jsou založeny na jednostranném vyšetřování, které nezahrnovalo křížový výslech ani jiné mechanismy určování pravdy, které jsou nezbytné pro řádný a spravedlivý proces. Cuomo všechny tyto obvinění katego...

New York má první ženu-guvernérku v historii státu

24.August » globe24.cz
Kathy Hochulová se v noci na dnešek stala první ženou v úřadu guvernéra státu New York. Na pozici nahradila Andrewa Cuoma, který před dvěma týdny rezignoval kvůli obviněním ze sexuálního obtěžování. Cuomo odmítá, že by se kdy k ženám choval neuctivě.

Po sexuálním skandálu povede New York žena. Exguvernér osahávání prsou stále odmítá

24.August » Blesk.cz
Kathy Hochulová se v noci na dnešek stala první ženou v úřadu guvernéra státu New York. Na pozici nahradila Andrewa Cuoma, který před dvěma týdny rezignoval kvůli obviněním ze sexuálního obtěžování. Cuomo odmítá, že by se kdy k ženám choval neuctivě.

Stát New York má první guvernérku. Hochuová nahradila Cuoma obviněného z obtěžování

24.August » Radiožurnál
Kathy Hochulová se v noci na úterý stala první ženou v úřadu guvernéra státu New York. Na pozici nahradila Andrewa Cuoma, který před dvěma týdny rezignoval kvůli obviněním ze sexuálního obtěžování. Cuomo odmítá, že by se kdy k ženám choval neuctivě.

Hurikán Henri zeslábl na bouři, meteorologové ale dál varují před silnými dešti. Zrušeny byly stovky letů

23.August » Radiožurnál
Původní hurikán Henri, který nad severovýchodem Spojených států zeslábl na tlakovou níži, bude zřejmě až do pondělního večera místního času přinášet velké množství srážek, upozorňují meteorologové. Několik amerických států proto stále monitoruje s...

Hurikán Henri nad USA zeslábl na tlakovou níži, zrušeny byly stovky letů

23.August » ČeskéNoviny.cz
Providence (USA) - Původně hurikán Henri, který nad severovýchodem Spojených států zeslábl na tlakovou níži, bude zřejmě až do dnešního večera místního času přinášet velké množství...

Jefim Fištejn: Bratrská láska

Guvernér státu New York Andrew Cuomo zatím ještě plní své povinnosti, ale jako kdyby nebyl: rezignoval na svou funkci a za pár dnů se stáhne do ústraní.

Tato informační stránka o Andrew Cuomo zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Andrew Cuomo" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes