Steve Davis

Vztahuje se k

Musk slibuje jízdu tunely pod Los Angeles za dolar

18.května » Deník.cz
/VIDEO/ The Boring Company amerického miliardáře a vizionáře Elona Muska je před dokončením prvního zkušebního tunelu pod Los Angeles. Musk nyní prozradil další podrobnosti svého kontroverzního plánu na přesunutí masové dopravy z ulic Los Angeles ...

Revoluce v dopravě: Elon Musk odhalil podrobnosti o svém projektu s tunely

28.dubna » Objevit.cz
Elon Musk, CEO společnosti Tesla, před několika hodinami odhalil podrobnosti o svém futuristickém projektu s tunely v podzemí. Právě pro tento projekt založil společnost The Boring Company, kterou vede Steve Davis, inženýr ze SpaceX.

Chemtrails: Spiknutí světových vlád se nekoná, čáry za letadly jsou podle vědců neškodné

24.srpna » Český rozhlas
Bojíte se, že nás vlády práškují z letadel? Že kondenzační stopy za letadly ovlivňují klima nebo myšlení lidí? Pak prý můžete být klidní. Američtí vědci z University of California totiž přišli se studií, která říká, že takzvané chemtrails jsou nes...

Legenda snookeru Davis ukončil kariéru. Už je čas, uvedl šampion

17.dubna » Deník.cz
Londýn - Šestinásobný mistr světa ve snookeru Steve Davis ukončil v 58 letech profesionální kariéru. Jedna z legend této kulečníkové hry oznámila odchod poté, co se jí nepodařilo kvalifikovat na letošní mistrovství světa v Sheffieldu.
Avishai Cohen - Izraelský jazzový basista a skladatel
Elon Musk - Americký podnikatel
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Steve Davis zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Steve Davis" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes