15
new stories - click to show

Steve Davis

Related to

Uniklé e–maily odhalily, jak ve skutečnosti funguje tunelová doprava Tesly v Las Vegas

1.September » Autoforum.cz
Měl to být dokonale bezpečný systém, v němž se výlučně auta Tesly pohybují za pomoci pokročilých autonomních technologií. Realita? Tunel sloužící v podstatě obyčejnému taxikaření. (Petr Prokopec)

Angličan Selby se stal v Sheffieldu počtvrté mistrem světa ve snookeru

4.May » iDNES.cz
Angličan Mark Selby se stal počtvrté mistrem světa ve snookeru. Ve finále šampionátu v sheffieldském divadle Crucible zvítězil 18:15 nad krajanem Shaunem Murphym, který usiloval o druhý titul po triumfu v roce 2005.

Zemřel jazzový klavírista McCoy Tyner

7.March » MusicWeb.cz
Ve věku 81 let zemřel legendární americký klavírista McCoy Tyner. Tento hudebník patřil k nejvýznamnějším jazzovým klavíristům 20. století. Byl zároveň posledním žijícím členem slavného kvartetu Johna Coltranea, který patřil v 60. letech k nejvýznam…

PORTRÉT Z MINULOSTI: RON MARGASON

Přestože výjimky přirozeně existovaly (zářnými příklady „hubnutí“ byli Dave Draper a Steve Davis), snahou i cílem většiny kulturistů je zvětšení svalů a přibrání na váze. Své by o tom mohl vyprávět mladý Larry Scott (začínal s váhou 55 kg), trápení …
Avishai Cohen - Izraelský jazzový basista a skladatel
Elon Musk - Americký podnikatel
Fotbal - Míčový sport
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o Steve Davis zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Steve Davis" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes