15
new stories - click to show

Avishai Cohen Izraelský jazzový basista a skladatel

Related to

Radek Doležal v Jazzotéce: V hudbě hledám silný příběh

17.September » ČRo
Jakých formativních nahrávek si ve svojí fonotéce nejvíce cení hráč na bicí nástroje Radek Doležal, známý nadžánrovým nadhledem a spoluprací s Pražskou komorní filharmonií i s Mallet Q, Precedens nebo Razam? Dozvíte se v aktuálním vydání Jazzotéky.

adidas přichází s kampaní „Love Unites“ a novou kolekcí PRIDE

2.August » ProtiŠedi.cz
Značka adidas přichází s kampaní „Love Unites“ a novou kolekcí PRIDE, oslavující lásku, která všechny spojuje a která pomáhá k tomu, abychom byli otevřeni všem a akceptovali diverzitu. Chce také poukázat na fakt, že v sobě všichni máme nějaké limity…

Dvacetiletý JazzFestBrno chystá oslavu českého jazzu

1.August » Rádio Proglas
Výběr toho nejlepšího ze současné české jazzové scény zazní 29. srpna 2021 v brněnském Divadle Husa na provázku. Koncert bude součástí oslav 20 let festivalu JazzFestBrno. Rozhovor s ředitelem festivalu Vilémem Spilkou chystáme na 12. srpna.

Respect Festival zahajuje Itamar Borochov Quartet

26.July » Full Moon Zine
Itamar Borochov čerpá podobně jako Cohen z geograficky pestrého odkazu svých předků a stejně jako on dokázal svůj talent plně rozvinout v tvrdé konkurenci.

Za jazzem i turistikou: 5 evropských festivalů, které nadchnou jazzem i atraktivním okolím

11.July » ČRo
S cestováním je to pořád všelijaké a i když epidemiologický semafor leckde optimisticky zezelenal, situace na virovém bojišti se mění každou hodinou. Řada festivalů raději i letos vyhlásila pauzu, další musí na poslední chvíli měnit program. Ale b...

Červencové koncerty Rachotu

4.July » Full Moon Zine
Itamar Borochov čerpá z geograficky pestrého odkazu svých předků a stejně jako on dokázal svůj talent plně rozvinout v tvrdé konkurenci newyorské hudební scény.

Avishai Cohen se naučil s orchestrem dýchat

28.April » ČRo
Na albu Two Roses naplnil izraelský basista a skladatel orchestrální ambice. Dvěmi růžemi si přesvědčivě vyslouží celý puget a navíc pomyslné ovace vestoje.

JazzFestBrno na televizních obrazovkách

22.April » Rádio Proglas
V době, kdy prozatím není možné pořádat živé koncerty, se festival JazzFestBrno stěhuje na televizní obrazovky. Kromě toho proběhne 30. dubna na sociálních sítích a jinde v on-line prostoru oslava Mezinárodního dne jazzu. Více řekne ředitel festiv...

Izraelský pianista Shai Maestro se inspiruje i gospely

29.March » Rádio Proglas
Izraelský pianista Shai Meastro vydal u prestižního jazzového vydavatelství ECM své nové album Human. Po mnoha nahrávkách s klavírním triem se tentokrát představuje v nové sestavě, rozšířené o hráče na dechový nástroj, trumpetistu Philipa Dizacka....

Zpráva o současnosti ECM Records: Postjazz i Brahms podle producenta Manfreda Eichera

21.February » ČRo 3 Vltava
Zveme k hodinové kontrolní prohlídce aktuální hudby u vydavatelství ECM Records. Mnichovský label nedávno oslavil 50 let existence.

Tato informační stránka o Avishai Cohen zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Avishai Cohen" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes