15
new stories - click to show

Honza Dědek

Related to

Zvedal jsem dámě prsa tam, kde měla být, vzpomíná na první roli Stránský

1.December » Revue iDNES.cz
Martin Stránský (50) promluvil o současné nelehké situaci v českém dabingu. V pořadu 7 pádů Honzy Dědka pobavil herec a dabér diváky také veselými vzpomínkami na svou první pikantní filmovou roli.

Děti jsem si moc přála, ale byla jsem na to přání sama, říká Iva Pazderková

25.November » Revue iDNES.cz
Iva Pazderková (40) promluvila o drilu v přípravě na soutěž Bikini Fitness, o svých nevydařených manželstvích i touze po dítěti. V talkshow 7 pádů Honzy Dědka herečka prozradila také to, zda mají se současným partnerem stejné představy o budoucnosti.

Iva Pazderková o dítěti a dvou nevydařených manželstvích: Ten první byl stejně starý jako moje máma

24.November » eXtra.cz
Hosty dnešního dílu talkshow 7 pádů Honzy Dědka budou manželé Ljuba Krbová (62) a Ondřej Neff (75), herec Martin Stránský (50), herečka Iva Pazderková (40) a párový terapeut Honza Vojtko. Oblíbená komička Iva Pazderková se mimo jiné rozpovídala o ...

Iva Pazderková se rozpovídala o touze po miminku i exmanželích: Ten první je stejně starý jako její maminka

24.November » Super.cz
Iva Pazderková (40) je ve spokojeném vztahu s partnerem Hynkem, kterého poznala před čtyřmi lety během natáčení hudební show. Přestože už si prošla dvěma manželstvími, další svatbě se zjevně nebrání, ale všechno po pořádku.

Prima o Vánocích zařadí pohádky nebo komedii Sám doma

19.November » MediaGuru
Na Štědrý den uvede Prima pohádku Sedmero krkavců nebo komedii Sám doma. Silvestrovské vysílání přinese speciální vydání pořadů 7 pádů Honzy Dědka nebo Partičky.

Tři hodiny jsem bavil ženu, pak přišel klátič a odvedl si ji, říká Novotný

18.November » Revue iDNES.cz
Herec David Novotný (51) zavzpomínal na mládí a doby randění. Přiznal, že nedokáže porozumět ženám, a promluvil také o tom, proč odešel z Dejvického divadla.

Balení hvězdě Okresního přeboru nikdy moc nešlo: Tři hodiny jsem dokázal bavit ženskou, pak přišel klátič a odvedl si jí

17.November » Super.cz
Osmnáct let byl členem Dejvického divadla a diváci si ho jistě pamatují z role Jardy Kužela v Okresním přeboru. Herec David Novotný se nyní rozpovídal o svých vztazích k ženám.

Vízek: Přál bych si hrát fotbal dnes. Hráči mají na pásce i kolem milionu

17.November » Revue iDNES.cz
Bývalý fotbalista Ladislav Vízek (65) v pořadu 7 pádů Honzy Dědka na Primě zavzpomínal na doby své největší slávy i to, kolik si tenkrát vydělal. Přiznal, že tisíce prohrál v hazardu a prozradil, za kolik koupil svoji hospodu.

Yvetta Blanarovičová prozradila po třiatřiceti letech, co záviděla Kuklové !

17.November » Prima Ženy
Herečka Ivetta Blanarovičová se rozpovídala o dávných "křivdách" a prolitých slzách, které stály na začátku její hvězdné filmové kariéry.

Obletovaná Tereza Ramba? Manžela si musela UHNAT

17.November » Aha!
Držitelka Českého lva nejednomu muži za svou hereckou kariéru zamotala hlavu. Sama ale měla co dělat, aby uhranula svého manžela, kaskadéra Matyáše Rambu (28).

Jsem cholerik, větší průšvihy řeší raději manžel, říká Hrzánová o Holubovi

13.November » Revue iDNES.cz
Manželé Bára Hrzánová (56) a Radek Holub (52) promluvili o společném soužití. Herec se svěřil s tím, proč to s jeho partnerkou jeden čas nebylo k vydržení a jak to řešil.

Státní rozpočet prošel Sněmovnou, schodek má činit 320 miliard

11.November » globe24.cz
Stát by měl v příštím roce hospodařit se schodkem 320 miliard korun. Základní parametry rozpočtu dnes v úvodním kole hlasy poslanců ANO, ČSSD a KSČM schválila Sněmovna. Rozhodla o jeho příjmech, výdajích, schodku a způsobu jeho vypořádání. Rozpoče...

Tato informační stránka o Honza Dědek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Honza Dědek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes