Karel Deutscher

Related to

Basketbalová hala sklízí obdiv

Statutární město Frýdek-Místek se svého času rozhodlo dát zelenou typickému PPP projektu (partnerství veřejného a soukromého sektoru), v němž radnice spojila síly se spolkem Basketpoint, zastoupeným Zdeňkem Navrátilem, za účelem výstavby basketbal...

Frýdek: Městem projede cyklistická CZECH TOUR

Statutární město Frýdek-Místek bude i letos součástí prestižního a největšího etapového závodu profesionálních cyklistů v České republice Czech Tour.

Ve Frýdku-Místku se můžete osvěžit pod mlžíky, město už rozjelo jejich zkušební provoz

30.July » TV Polar
Náměstí Svobody v Místku i Zámecké náměstí ve Frýdku už mají nainstalovaná nová mlžítka. Rozprašovače vody, které kolemjdoucí osvěží jsou hned vedle kašen a město si je chce otestovat. Pokud se osvědčí, možná přibudou další.

Do ulic Frýdku-Místku vyjelo 15 nových autobusů na zemní plyn. Flotila MHD je tak kompletně nízkoemisní

27.July » TV Polar
Klimatizace, USB nabíječky, vysoký komfort a skvělé jízdní vlastnosti. To nabídne cestujícím i řidičům 15 úplně nových autobusů na zemní plyn. Jejich pořízení vyšlo ČSAD Frýdek-Místek na 96 milionů korun a 85 procent peněz pokryla evropská dotace.

Frýdek-Místek chystá instalaci osvěžovacích mlžítek

23.July » TV Polar
V okolí dokáží snížit pocitovou teplotu i prašnost a zvýšit vlhkost. Řeč je o mlžítkách, která do vzduchu rozprašují jemný vodní aerosol. Během pár týdnů by se jim měli dočkat také lidé ve Frýdku i v Místku. Město totiž chystá jejich zkušební provoz.

Ve Faunaparku jsou první zvířata

Když člověk nepočítá hmyz, ptáky, ježky nebo veverky, tak frýdecký Faunapark ve své nové éře žádná zvířata k pozorování neměl. Až ke konci června zde přivítali čtyři králíčky, pro které byla připravena apartní „fajná vila“, o níž se vlastnoručně p...

Frýdek-Místek opravuje další část zábradlí na Hlavní třídě

20.July » TV Polar
Dlouhodobá koroze se podepsala na životnosti zábradlí na Hlavní třídě. Proto město každoročně provádí jeho postupnou výměnu. Nyní probíhají práce v úseku od policejní stanice až po most přes řeku Ostravici.

Stavba obchvatu Frýdku-Místku probíhá podle plánu

16.July » TV Polar
Stavba obchvatu Frýdku-Místku jde podle plánu. Na pravidelném kontrolním dni se na tom shodli zástupci města i Ředitelství silnic a dálnic, které má výstavbu na starosti. Na druhé etapě právě probíhá příprava na výstavbu mostů.

Frýdek-Místek vybudoval u cyklostezek servisní stojany na kola

13.July » TV Polar
Seřízení brzd nebo třeba dofouknutí kol bez obav přímo v terénu. Cyklisté mohou nově kolem Olešné a poblíž splavu u Ostravice využít servisní stojany. Za 115 tisíc korun je pořídilo město, které tak postupně rozšiřuje možnosti pro cyklisty.

Frýdek-Místek otestuje mlžítka. Sníží teplotu v ulicích?

Statutární město Frýdek-Místek hledá další možnosti, jak v horkých letních dnech snížit teplotu v ulicích. Dlouhodobě se snaží vysazovat nové stromy a keře, které poskytují přirozený stín.

Oprava sjezdových a nájezdových ramp na estakádu ve Frýdku-Místku potrvá 17 měsíců

9.July » TV Polar
Frýdek-Místek čekají od příštího týdne další dopravní komplikace. Má totiž začít dlouho plánovaná oprava sjezdů a nájezdů na estakádu, která potrvá 17 měsíců. Rozdělí se na dvě etapy a řidiči budou muset počítat s objížďkou.

Frýdek-Místek: Město otestuje mlžítka

Statutární město Frýdek-Místek hledá další možnosti, jak v horkých letních dnech snížit teplotu v ulicích. Dlouhodobě se snaží vysazovat nové stromy a keře, které poskytují přirozený stín, letos na jaře snížilo počty sečí trávy, která zadržuje vod...
Eva Richtrová - politik . ČSSD

Tato informační stránka o Karel Deutscher zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Deutscher" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes