Petr Dongres

Related to

Šéf Zemanovy ochranky Šiman končí. Mluvilo se o šikaně v útvaru

1.February » tn.cz
Ředitel Útvaru pro ochranu prezidenta Zdeněk Šiman z osobních důvodů opustí ke konci února policii. V tiskové zprávě to v pátek uvedla policejní mluvčí Eva Kropáčová.

Šéf Zemanovy ochranky končí ve funkci

1.February » Echo24.cz
Ředitel Útvaru pro ochranu prezidenta Zdeněk Šiman z osobních důvodů opustí ke konci února policii. V tiskové zprávě to uvedla policejní mluvčí Eva Kropáčová. Policie bude nyní hledat jeho nástupce. V souvislosti s ochrannou službou se mluvilo o š...

Šéf prezidentovy ochranky Zdeněk Šiman končí ve funkci

1.February » Týden.cz
Ředitel Útvaru pro ochranu prezidenta Zdeněk Šiman z osobních důvodů opustí ke konci února policii. V tiskové zprávě to uvedla policejní mluvčí Eva Kropáčová. Policie bude nyní hledat jeho nástupce.

Šéf ochranky prezidenta Šiman končí, policie hledá nástupce

1.February » EuroZprávy.cz
Ředitel Útvaru pro ochranu prezidenta Zdeněk Šiman z osobních důvodů opustí ke konci února policii. V tiskové zprávě to dnes uvedla policejní mluvčí Eva Kropáčová. Policie bude nyní hledat jeho nástupce. V souvislosti s ochrannou službou se mluvil...

Tato informační stránka o Petr Dongres zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Dongres" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes