15
new stories - click to show

Barbora Downes

Related to

Na šikanu v dětství si nejde zvyknout, ale dá se zvládnout. Úspěšná tiktokerka Drdošová to dokázala

13.September » Radio Junior
Gabriela Drdošová se v dětství potýkala se šikanou kvůli svým ruským kořenům. Co jí pomohlo? A jak ventilovat vztek či smutek? To probraly s psycholožkou Bárou.

Na šikanu si nejde zvyknout, ale dá se zvládnout. Úspěšná tiktokerka Drdošová to dokázala

12.September » Radio Junior
Gabriela Drdošová se v dětství potýkala se šikanou kvůli svým ruským kořenům. Co jí pomohlo? A jak ventilovat vztek či smutek? To probraly s psycholožkou Bárou.

Záliby u dětí: První koníček nemusí být tím posledním, děti se teprve hledají

23.August » Žena-in.cz
S dětskými zálibami a koníčky to pro vás nemusí být vždy jednoduché rozmýšlení. Je lepší, když se bude vaše dítě věnovat jednomu koníčku nebo jich má mít víc? Máte ho raději zapsat na kroužek keramiky nebo na fotbal? Kolik volného času byste mu měli…

Jak (ne)válčit u pediatra. Co si nemusíte nechat líbit, kdy přebíráte odpovědnost a proč nevnucovat lékaři rady z Googlu?

30.June » Maminka.cz
Když už musíte s dítětem k pediatrovi, chcete mít jistotu, že jdete za někým, komu věříte, kdo s vámi bude komunikovat jako rovný s rovným, u koho vaše dítě nebude šílet strachy už při pouhém pohledu ...

Protiklady se přitahují. Psycholožka rozebírá další omyly lidského soužití

27.May » Seznam Zprávy
Sex, tchyně, peníze. To jsou časté zdroje partnerských konfliktů. Plus spousta dalších. Pokud doufáte, že se vám jednou podaří třeskutá témata vyřešit, doufáte marně. A když vyměníte partnera, objeví se jiná. Možná ještě horší.

Jediné pravidlo šťastného vztahu je, že žádné takové pravidlo neexistuje

24.May » Proženy.cz
Kdyby existoval návod na spokojený vztah, nemusely by vycházet stovky knih o tom, jak něco takového v životě vybudovat. Přesto šťastné páry existují. I bez návodů. A nemusí jít zdaleka jen o páry…

Psycholožka Barbora Downes a modelka Eva Čerešňáková v Klubu Rádia Junior

8.May » Radio Junior
Co pozitivního a negativního Evě soutěže krásy přinesly? Probereme poruchy příjmu potravy, mentální anorexii, budování sebevědomí i měřítka krásy. Moderuje Klára Nováková.

Psycholožka Barbora Downes v Klubu Rádia Junior

10.April » Radio Junior
Máte rádi Velikonoce nebo byste tyto svátky nejradši zrušili? Dismančata nám prozradí své velikonoční zážitky, trapasy i fun facts. Moderuje Klára Nováková.

Mám pocit, že už s tím umím žít, říká o panických atakách Iva Frühlingová

1.March » Radio Junior
Jak rozeznat panikaření od panické ataky? Kdy ataky vznikají? A jak pomoci lidem, kteří trpí úzkostnými poruchami?

Psycholožka Barbora Downes a zpěvačka a influencerka Iva Frühlingová v Klubu Rádia Junior

27.February » Radio Junior
Trápí vás panické ataky? Co se děje v těle, když člověk panikaří? Máte někdy strach, buší vám srdce, potíte se, špatně se vám dýchá? Moderuje Klára Nováková.

Psycholožka Barbora Downes v Klubu Rádia Junior

20.February » Radio Junior
O tom, co zajímá děti, dospělé a třeba jejich pubertální sourozence. Víme, co nás navzájem trápí a těší? Nasloucháme si? Kde a jak se v naslouchání potkávat?

Herečka a dabérka Ivana Korolová a psycholožka Barbora Downes v Klubu Rádia Junior

13.February » Radio Junior
Těšíte se na svátek sv. Valentýna nebo byste ho nejradši zrušili? Jak projevit své city? Jak prožívala Ivana lásku v dětství a jak teď? Moderuje Klára Nováková.
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o Barbora Downes zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Barbora Downes" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes