Roman Dušek

Vztahuje se k

TIP DENÍKU: Koupaliště lákají na termální vodu z vrtů i dětské skluzavky

15.června » Mostecký deník
Ústecký kraj - S horkými dny lační obyvatelé Ústeckého kraje po vydatném osvěžení. Uspokojení tak nalézají nejenom v podobě chlazených nápojů na předzahrádkách restaurací, ale rovněž ve vodách městských koupališť. Bohaté menu v jednotlivých městec...

Balet Národního divadla - Nová scéna - "Slovanský temperament"

2.června » Národní divadlo
Národní divadlo je jedním ze symbolů české národní identity a kulturního dědictví, usilující o nejvyšší uměleckou kvalitu.

Hvězdné posily pomohly Spartě do play-off

5.března » Deník.cz
Dvaapadesát dějství základní části má hokejová extraliga za sebou. Teprve nyní vypuknou nejdůležitější boje sezony. Velké trable dostat se do play-off měla letos Sparta.

Strážníci pomohli epileptikovi

Mladá Boleslav – Krátce po pondělní osmé hodině ranní zkolaboval u Škoda Muzea na třídě V. Klementa muž. Toho postihl epileptický záchvat, byl v silné křeči.

Vondrka: Olympiáda v Koreji? Před odjezdem se určitě připojistím

17.ledna » Deník.cz
„Je to satisfakce za celou moji kariéru. Jsem strašně šťastným," těší na olympijskou premiéru chomutovský hokejista Michal Vondrka.

Přestupy

6.listopadu » iHNed.cz
Aukro posiluje své obchodní oddělení a marketing. Novou divizi Search v Mall Group povede Dušek. Uhliarik přechází z Makro Cash&Carry ČR do společnosti Rossmann.

Mall Group otevírá novou divizi Search, povede ji Roman Dušek

2.listopadu » KarieraWeb.cz
Do čela týmu nové divize Search v Mall Group nastupuje Roman Dušek. Na starost bude mít sestavení a řízení týmu zodpovědného za vyhledávání s důrazem na mobilní zařízení. Pro Mall Group je Search divize dalším krokem ve zlepšování zákaznické zkuše...

Divizi Search v Mall Group řídí Roman Dušek

31.října » MediaGuru
Do čela týmu nové divize Search v Mall Group nastupuje Roman Dušek. Na starost bude mít sestavení a řízení týmu zodpovědného za vyhledávání s důrazem na mobilní zařízení. Pro Mall Group je Search divize dalším

[článek] Vyhledávač jako hlavní prodavač. Mall.cz staví nové hledání, najal i šéfa ze Seznamu

31.října » Lupa.cz
S vyhledáváním míříme někam tam, kde je Amazon, říkají lidé z Mall.cz. Jde o další z velkých implementací technologie Elasticsearch v Česku. Na internetovém obchodu Amazon se vyšší desítky procent nákupů uskuteční přes zabudovaný vyhledávač. Prode...

Tato informační stránka o Roman Dušek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roman Dušek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes