15
new stories - click to show

Anna Dušková

Related to

Konec velkého talentu. Krasobruslařka Dušková zabalila kariéru ve 20 letech

25.June » iSport.cz
Talentovaná česká krasobruslařka Anna Dušková ukončila ve dvaceti letech kariéru. Bývalá juniorská mistryně světa v kategorii sportovních dvojic skončila kvůli dlouhodobým zdravotním problémům, za sebou má několik operací kolena.

Český supertalent o svém předčasném konci: Tělo už to nezvládalo

25.June » Sport.cz
Kamarádi, trenéři a krasobruslařští kolegové jí ve čtvrtek odpoledne vystrojili rozlučku na pražském stadionu Hasa. „Ale vždyť já nikam neodcházím, pořád sem na zimák budu chodit,“ vykládala jim Anna Dušková. Jenže už to nebude v roli aktivní závo...

Duškovou zabrzdilo zdraví. Krasobruslařka ukončila ve dvaceti letech kariéru

24.June » iDNES.cz
Talentovaná česká krasobruslařka Anna Dušková ukončila ve dvaceti letech kariéru. Bývalá juniorská mistryně světa v kategorii sportovních dvojic skončila kvůli dlouhodobým zdravotním problémům, za sebou má několik operací kolena.

Další tituly nepřibudou. Krasobruslařka Dušková ukončila kariéru

24.June » ČT24
České krasobruslení přišlo o zářný talent. Anna Dušková ukončila ve dvaceti letech kariéru. Bývalá juniorská mistryně světa v kategorii sportovních dvojic skončila kvůli dlouhodobým zdravotním problémům. Za sebou má několik operací kolena.

Nejtěžší rozhodnutí! Obrovský talent českého sportu končí, v pouhých 20 letech

24.June » Sport.cz
Před čtyřmi lety byla označována za jeden z největších talentů českého sportu, předvídali jí velkou budoucnost. Jenže teď krasobruslařka Anna Dušková ukončila kariéru, v pouhých dvaceti letech. Na vině byly vleklé zdravotní potíže, zejména s kolenem.

Český juniorský mistr světa už měl schválenou novou partnerku, posledním letadlem z Moskvy od ní ale uprchl

9.April » Sport.cz
Někdejší juniorský mistr světa v krasobruslení Martin Bidař kvůli koronaviru musí trénovat stovky kilometrů daleko od své ruské partnerky Jelizavety Žukové. Přitom je to teprve pár dní, co se o nich může hovořit jako o nové české sportovní dvojici...

Česká elita bude v Ostravě usilovat o republikové trofeje, neschází ani Březina

13.December » ČT24
Největší hvězdou mezinárodního mistrovství krasobruslařů, které se dnes a v sobotu uskuteční v Ostravě, bude bezesporu Michal Březina. Nejlepší současný Čech, jenž poslední domácí titul získal v roce 2015 v Třinci, se na společný šampionát vrací p...

Největší hvězdou společného šampionátu krasobruslařů je Březina

12.December » ČeskéNoviny.cz
Ostrava - Michal Březina bude největší hvězdou mezinárodního mistrovství krasobruslařů, které se v pátek a sobotu uskuteční v Ostravě. Nejlepší současný český krasobruslař Březina,...

POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ: Smuteční obřady na Kutnohorsku

11.November » Kutnohorský deník
/SMUTEČNÍ PARTE/ Zarmoucení pozůstalí se v týdnu od 11. do 17. listopadu na Kutnohorsku naposledy rozloučí se svými blízkými.

Krasobruslařská sezona se rozjíždí. Bidař se připravuje s novou ruskou partnerkou

11.September » ČT24
Už na začátku září se pomalu rozbíhá nová krasobruslařská sezona. Zasáhnout by do ní měly tentokrát dvě české elitní sportovní dvojice, které se prozatím připravují bez zásadních omezení. Martin Bidař ovšem ohlásil zásadní změnu.

Motodlahu jsem používala na rozhýbání kolene po operaci, říká úspěšná krasobruslařka Anna Dušková

19.August » Magazín.cz
Po operaci kolene je nutná správná rehabilitace, která trvá v řádu několika týdnů. Rehabilitujte efektivně z pohodlí domova tak často, jak budete potřebovat.

Tato informační stránka o Anna Dušková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anna Dušková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes