15
new stories - click to show

Bedřich Dvořák

Related to

Česko zvažuje, že část vakcín daruje chudým zemím, možná do Bhútánu

15.June » blog.idnes.cz
Chápu vládu,že to nechce vylejvat do kanálu.Ještě by tam mohli pochcípat nějaké ekobakterie.Nejsem očkovaný a nebudu.Příznivci očkování se tváří jako sekta,která vše ví. Opak je pravdou.

Kdy si Polsko vezme zpět Lvov ?

12.June » blog.idnes.cz
Kdysi byl Lvov součástí Polského knížectví,Po světové válce získalo Polsko Wroclaw a ztratilo Lvov.. Poláci mají vlastní výklad dějin a tak by vše řešili silou.

Primitivní život utlačovaných domorodců Číně

8.June » blog.idnes.cz
Samozřejmě jsou v Číně oblasti,kde by jste žít nechtěli.Někde je zima a někde velké horko.Mouchy kdysi vyháněli ručně.Ale Čína žije dál i v dnešní postcovidové době.

Neměli bychom již ukončit to strategické ustupování ?

5.June » blog.idnes.cz
Určitě mnozí chápou,že je potřeba někdy ustoupit a potom zaútočit novými argumenty.Útočit pouze hrubou silou již nejde.To zkusil s velkou vervou kdysi Brežněv a zlikvidoval skoro vše.Ty naše argumenty nám nějak nejdou vymyslet.

Zase máme radost ze své hlouposti. Veselé dozvuky roku 1968.

30.May » blog.idnes.cz
Když nás opustila vojska SSSR,tak jsem měl také radost.Postupně sice vyplouvají informace,že vše bylo bylo vlastě jinak,ale pro mne to byla satisfakce.Dnes má hodně lidí radost z toho,že jsme prý zvítězili na poli diplomacie.

Kolik ještě přijde ptákovin, než kotel přeteče? ( citát z diskuze) Co ještě sneseme ?

1.May » blog.idnes.cz
Pitomosti,které vydává naše vláda v souvislosti s covid -19 asi budou nějak koordinované a jde vlastně o příkazy. Kdo je vydává je tajné.Zpočátku to lidé trochu chápali,jen již dnes je to za čarou.Dnes se očkuje. bez hlubších úvah

Někdo se zase musí smát ? Kdo si vlastně naběhl na vidle ?

23.April » blog.idnes.cz
Současný vývoj na politické scéně v Česku i okolí by mohl sepsat Václav Havel i Mňačko.Opravdu se to tady hýbe podivnými agenty cizích mocností. Jen se hoši nějak neskutečně dohodli.Ta spolupráce je neuvěřitelná. Výcvik je OK.

Probuďme se do reality ! Lhát si sami sobě dále nemůžeme.

9.March » blog.idnes.cz
U nás si mnoho let lžeme o vývoji v Číně.Něco je neznalost a něco úmysl. Oba způsoby jsou pro nás dost závažné.Překonat lživé argumenty není a nebude dlouho jednoduché.Šance máme.

Zemřel Bedřich Dvořák, známý majitel autoškoly v Nymburce

Ve věku 71 let zemřel v pátek 5. března jeden z nejznámějších provozovatelů autoškoly v Nymburce Bedřich Dvořák. Jeho úmrtí souviselo s nákazou koronavirem, jak redakci potvrdila dcera.

past na Čechy v Německu.

5.March » blog.idnes.cz
V Česku jsme si na bolševické metody celníků již zvykli.Vyhledávají podezřelé automobily s jedním řidičem a provádějí kontroly všeho možného.Údajně mohou.Nyní se to již objevilo i v Německu.

Kdo je Rusofob a kdo je Rusofil ? Dilema pro budoucnost.

21.February » blog.idnes.cz
Mezinárodní situace se značně zjednodušila. Bohužel určité rusofobní nálady vítězí a Rusofilové jsou zahánění do určitě nezákonnosti. Navíc většinový názor světové veřejnosti se dnes tak nějak zamlčuje.

Covid -19 rok II. Co budeme dělat ?

18.February » blog.idnes.cz
To nevěděl ani Lenin po roce 1917 a dnes to neví také nikdo.Potřebujeme peníze pro armádu, aby mohla nakoupit armádní dopravní letadla a vrtulníky pro službu na moři. Místo toho kupujeme nefunkční testy na covid a mnoho dalšího.
Jan Hus - Český středověký náboženský myslitel
KSČM - Levicová politická strana
Václav Klaus - 2. prezident ČR
Miloš Zeman - Prezident ČR
Andrej Babiš - Český podnikatel a politik, předseda hnutí ANO
Seznam.cz - Internetová společnost

Tato informační stránka o Bedřich Dvořák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bedřich Dvořák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes