Bedřich Dvořák

Vztahuje se k

Hitlerův letní čas vládne nám zas; Letní čas je přežitek, tvrdí astronomové

Pořád se vyrovnáváme s dědictvím komunismu a celá Evropa blbne dál. To je to bolševické šílenství,které realizoval i Hitler. Rostliny i zvířata na to kašlou a vědí proč. 99 % úvah o správnosti posunování času jsou hlouposti. Mohou přece různé… Čtě...

Čeští letci pomáhali organizovat proslulý velký útěk ze Saganu

20.března » i60.cz
Letos je tomu 74 let, co celkem šestasedmdesát vězněných letců uteklo v noci z 24. na 25. března 1944 podzemním tunelem ze zajateckého tábora v Saganu, který ležel na území dnešního Polska.

Zvítězí naši bolševičtí taxikáři ?

2.října » blog.idnes.cz
Taxikáři, veksláci,zelináři,řezníci a vedoucí mnoha restauračních provozoven byli jakousi finanční elitou společnosti před rokem 1989.Náklady nesl státní či družstevní podnik a nezdaněné zisky šli do mnoha kapes.

V německých obchodech našli dětskou výživu otrávenou fridexem. Pachatel žádá 260 miliónů

28.září » blog.idnes.cz
Kam jsme se to již dostali ? Toto je demokratická společnost svobodných lidí ? Může jít o akci vyšinutého nebo zoufalého jedince.Ale inspiruje další.

Jak budeme pracovat v budoucnosti ?

26.září » blog.idnes.cz
Lidé,kteří vědí něco o vývoji technologií a robotických pracovišť uvádějí čísla,která říkají, že 40 % populace nebude moci vykonávat současné profese,protože nebudou již existovat. Na druhou stranu je prý vše jinak.

Hezké tlachání politiků v angličtině

26.září » blog.idnes.cz
Poslechl jsem si část besedy v Praze.,kde se někteří politikové předvedli ve znalosti hovorové angličtiny.Byla to údajně akce střední školy,která funguje v angličtině a tak to chápu jako ilustraci jejich práce.

Na dlani chlup většinou nenajdeš. A kdo ho vlastně hledá?

23.září » blog.idnes.cz
Blížící si volby ukazují problémy v plné nahosti. Sice většina odpůrců Babiše a ANO vykřikují něco o tom všeobecném kradnutí, tak skutek jaksi utek.Penzijní reforma je prý nevyhnutelná, jen ty finanční prostředky chybějí.

Proč platíte u zubaře tisíce a bude hůře?

21.září » blog.idnes.cz
Roman Šmucler se stal šefem stomatologické komory. A tak nám vysvětlil, že bude hůř.Kdyby řekl,že zubaři na tom chtějí být lépe,tak by to bylo možná větší pravda.Ono to s tím doplácením k čemukoliv je přežívající bolševismus.

Zeman: teroristé jsou ukryti v nynější migrační vlně

20.září » blog.idnes.cz
Samozřejmě je migrační vlna zásadním problémem dneška. Nikdo ale nemůže věřit, že tisíce tajných agentů mnoha států nejsou schopni zjistit toky peněz a informací vyvolávajících tento problém. Zcela určitě to mnoho vlád dobře zná.

Boje mezi taxikáři a řidiči Uberu, na místo jede i policie

18.září » blog.idnes.cz
Již je to tady.Nové možnosti v IT technice dokáží fungovat lépe a laciněji než staré způsoby.Jde o určité sdílení dopravních prostředků i když nelze vyloučit určitou konkurenci v dopravních službách.

Vynikající životní pojištění rozhýbalo Česko.

16.září » blog.idnes.cz
Nejde o morbidní úvahu,ale o dokumentaci, jak se většinová společnost stará o své občany.Zprivatizovali jsme nesmyslně výrobu vody a stejné je to i s pohřebnictvím.

KOMENTÁŘ: Proč je máslo drahé ?

13.září » blog.idnes.cz
V mnoha mediích se to hemží informacemi, proč je máslo drahé. Stačí občas nakupovat cokoliv a umět počítat. Zdražuje se vše důležité, protože si to asi můžeme dovolit.Takové jsou závěry komentářů. Prý to je v EU mnohem horší.
Jan Hus - Český středověký náboženský myslitel
KSČM - Levicová politická strana
Václav Klaus - 2. prezident ČR
Miloš Zeman - Prezident ČR
Andrej Babiš - Český podnikatel a politik, předseda hnutí ANO
Seznam.cz - Internetová společnost

Tato informační stránka o Bedřich Dvořák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bedřich Dvořák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes