Jindřich Dvořák

Vztahuje se k

Francouzi rozhodují o své budoucnosti

25.dubna » blog.idnes.cz
Kdo z koho: Macron nebo Le Pen? Macron vyhrál první kolo prezidentských voleb ve Francii. Je známý svým přívětivým postojem vůči EU a migraci. Proto je miláčkem nejen českých politiků, kteří si rádi mastí kapsy z evropských dotací

Cena za odvážný občanský postoj

11.dubna » blog.idnes.cz
Včera mě z mého každodenního klidného posedávání u notebooku vytrhla zpráva, že zpěvák Radek Banga dostane ocenění za protest proti kapele Ortel na Slavíkovi. Jako really? Nerozumím, za co vlastně? Pojďme si to zrekapitulovat.

Blíží se konec Evropy, jak ji známe?

8.ledna » blog.idnes.cz
V poslední době v Evropě narůstá počet teroristických útoků spáchaných islamisty. A to zejména v zemi, která je vůči muslimským migrantům nejvíce solidární - Německo. Je postoj Německa a vůbec celé EU k migrační krizi správný?

Letiště ani lavičky nestačí, v Trutnově budou mít Havlovo nábřeží

13.prosince » blog.idnes.cz
Dnes jsem na Novinkách četl, že trutnovští zastupitelé v pondělí rozhodli přejmenovat Revoluční ulici na nábřeží Václava Havla. Není to už vážně trochu moc? Připomíná mi to budování kultu osobnosti podobně jako za dob Stalina.

Prodej vánočních psů

11.prosince » blog.idnes.cz
Včera se v Praze konala kontroverzní akce, na Andělu mezi restauracemi McDonald's a KFC, ve stánku nabízela skupinka lidí "vánoční psy" na štědrovečerní večeři. Samozřejmě se jednalo pouze o recesi. Co bylo účelem této akce?

Rebel Donald Trump

1.prosince » blog.idnes.cz
"Ať žije Donald Tremp...ééé teda vlastně Tramp!" vykřikovala starší paní na Václaváku 17. Listopadu 2016. Nový americký prezident je v České republice velmi oblíbený. Dnes vám vysvětlím, proč si myslím, že je lepší než Clintonová.

Ortel versus "Černej kluk"

30.listopadu » blog.idnes.cz
Anketa Český slavík 2016: Tleskání, trucování, moralizování, panika a hysterie. Proč uspěl právě Ortel?

Werichova vila bude opravena do konce roku, vznikne v ní kulturní a společenské centrum

Ve Werichově vile vznikne Kulturně společenské centrum Voskovce a Wericha, provozovat ho bude nadace Jana a Medy Mládkových. Vila na Kampě y měla být opravená ještě letos. ČTK to dnes sdělila Veronika Blažková, mluvčí městské části Praha 1, jež bu...

Další událostí k oslavě výročí gymnázia byl maturitní ples

Bruntálské gymnázium si v letošním roce připomíná sedmdesát let od svého založení. Výročí připomene několik akcí, jednou z nich byl i maturitní ples.

Typický Budějčák se podepisuje jménem Dvořák

České Budějovice - Jan a Marie Dvořákovi. Znáte-li takový manželský pár, vězte, že jde o nejtypičtější dvojici žijící v Budějovicích či okolních obcích. Vyplývá to ze statistiky četnosti křestních jmen a příjmení lidí žijících ve správním obvodu Č...
Bohuslav Svoboda - Primátor hlavního města Prahy
Karel Čapek - Český spisovatel
Tomáš Hudeček - Politik za TOP09
Petr Hulinský - Poslanec za ČSSD

Tato informační stránka o Jindřich Dvořák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jindřich Dvořák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes