15
new stories - click to show

Libor Dvořák

Related to

Libor Dvořák: Z Putina se stává politický poustevník

Letošní oslava Dne vítězství v Rusku ukazuje přímo propastnou izolaci země na mezinárodní aréně – z prezidentů a premiérů přijela jen tádžická hlava státu Imomali Rachmon.

Poslechněte si všechny sobotní komentáře s Petrem Hartmanem

Petr Honzejk: Nejvyšší státní zástupce Zeman odchází, na Hradě a Čapáku se slaví. Libor Dvořák: Z Putina se stává politický poustevník. Daniel Kroupa: Sto let KSČ stačilo.

Vladimir Sorokin: Den opričníka

11.May » ČRo 3 Vltava
Černá groteska z Ruska nedaleké budoucnosti. Z překladu Libora Dvořáka pro rozhlas upravil Ludvík Němec. Účinkuje Petr Kubes. Režie Radim Nejedlý. Natočeno v roce 2021.

Když se vize budoucnosti blíží realitě. Premiérová četba z knihy Den opričníka Vladimira Sorokina

11.May » ČRo
Černá groteska z Ruska nedaleké budoucnosti, kdy v zemi znovu vládne car a jediný stát, s nímž ještě udržuje přátelské styky, je Čína. Účinkuje Petr Kubes.

Daniil Turovský: Vpád. Stručné dějiny ruských hackerů

5.May » ČRo
Vpád. Stručné dějiny ruských hackerů, tak zní titulek knihy ruského novináře Daniila Turovského. V magazínu Ex libris vám ji představí Libor Dvořák.

Stručné dějiny ruských hackerů

tak zní titulek knihy ruského novináře Daniila Turovského. V magazínu Ex Libris vám ji představí Libor Dvořák.

Libor Dvořák: Alexej Navalnyj ukončil hladovku

Jeden z nejbližších spolupracovníků Alexeje Navalného, Leonid Volkov, oznámil, že oficiálně rozpouští síť regionálních štábů vězněného opozičního politika.

Libor Dvořák: Putin s Lukašenkem jednali a zmínili se i o Vrběticích

Ruský prezident Vladimir Putin a jeho běloruský protějšek Lukašenko se ve čtvrtek večer sešli v Moskvě, aby takříkajíc projednali aktuální otázky, zajímající obě strany.

O kauze Vrbětice s generálem Pavlem i komentátorem Dvořákem

20.April » Rádio Proglas
Téma číslo jedna v tuzemsku je tématem také pro Proglas a pořad 13+. Diplomatické napětí mezi Českou republikou a Ruskem po odhalení informací o ruském zapojení ve vrbětickém výbuchu v roce 2014 jsme rozebírali s bývalým náčelníkem Generálního štá...

Libor Dvořák: Vladimire, kdo to tedy byl?

Sobotní tisková konference premiéra Andreje Babiše a vicepremiéra Jana Hamáčka odhalila ruskou stopu v případu sedm let starých výbuchů v muničních skladech ve Vrběticích.

Sedm let po anexi Krymu znovu hrozí konflikt mezi Ukrajinou a Ruskem. V čem je to teď jiné?

Kolem východní hranice Ukrajiny s Ruskem roste napětí způsobené koncentrací ruských ozbrojených sil. Ukrajincům to připomíná obsazení poloostrova Krym před sedmi lety.

Tato informační stránka o Libor Dvořák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Libor Dvořák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes