15
new stories - click to show

Libor Dvořák

Related to

Libor Dvořák: Bude možné jednat s Ruskem o míru?

Podle ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského se válka v jeho zemi dostává do nejkrvavější fáze. Jejího konce nevidět a podle odborníků směřuje k vleklému průběhu.

Libor Dvořák: Proč je reakce Ruska na oznámené členství Finska a Švédska v NATO tak mírná

Za prvé si Putin asi uvědomuje, že nemůže takovémuto rozšíření NATO nijak zabránit. Anebo si alespoň bezděky uvědomuje, že se o to de facto postaral on sám.

Nikolaj Vasiljevič Gogol: Portrét

16.May » ČRo 3 Vltava
Děsuplnou povídku ruského klasika přeložil a pro rozhlas upravil Libor Dvořák. Účinkuje Jiří Hromada. Režie Jaroslav Kodeš. Natočeno v roce 2017.

Ekonomické sankce Rusko nepoloží, ale výrazně sníží kvalitu života

15.May » iROZHLAS
Ruské ministerstvo financí očekává, že HDP země za rok 2022 poklesne o 12 procent – to bude nejhorší výsledek od roku 1994. Ruský státní rozpočet jen za letošní duben přišel o 133 miliard rublů za neprodanou ropu a plyn. Tato čísla uvádí oficiální z…

Libor Dvořák: Ekonomické sankce Rusko nepoloží, ale výrazně sníží kvalitu života

14.May » ČRo
Ruské ministerstvo financí očekává, že HDP země za rok 2022 poklesne o 12 procent – to bude nejhorší výsledek od roku 1994. Ruský státní rozpočet jen za letošní duben přišel o 133 miliard rublů za neprodanou ropu a plyn. Tato čísla uvádí oficiální z…

Válka na Altaji, Čína na Sibiři. Co všechno předpověděl Vladimir Sorokin

14.May » iDNES.cz
Jako bychom vraždili vlastní matku, líčí ruský spisovatel Vladimir Sorokin válku na Ukrajině. Postmodernímu autorovi nyní v překladu Libora Dvořáka vychází nejnovější román Doktor Garin, kde opět popisuje neutěšenou budoucnost Ruska i Evropy. Spisov…

Putinův projev nejtrefněji komentoval Joe Biden

12.May » iROZHLAS
Zcela mimo realitu se viditelně ocitl ruský prezident Vladimir Putin, což naposledy prezentoval ve svém projevu k oslavám Dne vítězství na Rudém náměstí v Moskvě. Plně se totiž soustředil na současnou válku na Ukrajině, respektive na její obhajobu.

Libor Dvořák: Putinův projev nejtrefněji komentoval Joe Biden

Joe Biden prohlásil, že Putin ze šlamastiky, kterou sám vyvolal, „nemá východisko“ a že americká nejvyšší místa se zabývají nalezením odpovědi na otázku co s tím.

Kde je Gerasimov? Generál chyběl na přehlídce, spekuluje se o Putinově nespokojenosti

10.May » Aktuálně.cz
Neúčast náčelníka generálního štábu na tradiční vojenské přehlídce je velmi neobvyklá. Spekuluje se také o jeho možném zranění.

Taktický jaderný útok? Lhář Putin ho může vydávat za nutnou obranu, soudí komentátor Dvořák

10.May » Radiožurnál
Bylo to chaboučké - hodnotí dlouho očekávaný projev Vladimira Putina ke Dni vítězství komentátor českého rozhlasu Libor Dvořák. Zaznělo vůbec něco důležitého?

Taktický jaderný útok? Lhář Putin ho může vydávat za nutnou obranu, varuje komentátor Dvořák

Bylo to chaboučké, hodnotí dlouho očekávaný projev Vladimira Putina ke Dni vítězství komentátor českého rozhlasu Libor Dvořák. Zaznělo vůbec něco důležitého?

Komentátor Dvořák: Putinův projev? Asi šlo o příliš velký svátek na vyhlašování mobilizace či války

Tolik očekávaný projev ruského prezidenta Vladimira Putina nakonec nepřinesl nic nového. Putin prohlásil, že Rusko nemělo na výběr a na Ukrajině zasáhnout muselo.

Tato informační stránka o Libor Dvořák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Libor Dvořák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes