15
new stories - click to show

Noel Scott Engel

Related to

Zemřel hudebník Scott Walker z The Walker Brothers

26.March » Novinky.cz
Ve věku 76 let zemřel v pondělí americko-britský zpěvák, textař a skladatel Scott Walker, který se proslavil jako člen skupiny The Walker Brothers. Informovala o tom nahrávací společnost 4AD.

Známý zpěvák a idol Bowieho náhle zemřel! Scott Walker zpíval i o Česku

25.March » Blesk.cz
Byl velkým idolem Davida Bowieho (†69), teď se s ním možná setká v nebi. Ve věku 76 let totiž v pondělí zemřel americko-britský zpěvák, textař a skladatel Scott Walker, který se proslavil jako člen skupiny The Walker Brothers.

Zemřel Scott Walker. Slavný hudebník zpíval o roku 68 v Československu, inspiroval Bowieho

25.March » EuroZprávy.cz
Ve věku 76 let zemřel slavný americký zpěvák, multiinstrumentalista, hudební producent a skladatel Scott Walker. Jeho tvorba významným způsobem ovlivnila například Davida Bowieho, Jarvise Cockera nebo skupinu Radiohead. Sám kraloval špicím hitpará...

Zemřel hudebník Scott Walker z The Walker Brothers

25.March » Týden.cz
Ve věku 76 let zemřel americko-britský zpěvák, textař a skladatel Scott Walker, který se proslavil jako člen skupiny The Walker Brothers. Informovala o tom nahrávací společnost 4AD.

Tato informační stránka o Noel Scott Engel zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Noel Scott Engel" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes