Jiří Fejfar

Vztahuje se k

Nymbursko má nového nejvyššího policistu

20.ledna » Nymburský deník
Nymburk – Okres má nového nejvyššího policistu. Vedoucím územního odboru se v těchto dnech stal plk. Mgr. Jiří Němec. Ten přišel z Územního odboru v Mělníku, kde působil jako zástupce vedoucího jeden rok. Osmačtyřicetiletý muž je ale zkušeným poli...

Empory Sboru českých bratří budou hostit výstavu fotografií

25.dubna » Mladá Boleslav
Ve Sboru českých bratří začne 2. května velmi zajímavá výstava fotografií Jiřího Fejfara. Hlavním tématem vystavovaných fotografií je ulice, respektive všední život a ruch velkoměst. Výstava bude zahájena vernisáží v 18 hodin, hudební doprovod zaj...

Rodiče hledají Mášu po celém světě, kladenští policisté ji bez pasu pustili. Teď se za to omlouvají

3.listopadu » Aktuálně.cz
Policisté ženu a jejího manžela zadrželi loni v Kladně. Doklady po nich však nechtěli a hned je pustili.

Mapa kriminality má zvýšit bezpečnost v Kladně

19.června » Kladenský deník
Kladno – Město Kladno spustilo nový internetový projekt Bezpečné Kladno. Jeho cílem je snížení kriminality ve městě. Za poslední dva měsíce v meziročním srovnání klesla kriminalita v Kladně o 12 procent. Podle Jiřího Fejfara, velitele kladenské po...

Policisté v Kolíně kontrolovali dodržování zákazu hazardu

Dodržování zákazu hazardu kontrolovali v noci na sobotu policisté v Kolíně. Ve městě totiž platí od začátku roku vyhláška, zakazující provoz výherních automatů. Kontroly porušení zákona neodhalily.

V Kolíně je zájem o kurzy sebeobrany pro ženy

21.prosince » Kolínský deník
Kolínské ženy se chtějí umět ubránit. Dokazuje to zájem o kurzy sebeobrany, které město pořádalo s Policií České republiky.

Kolín je bezpečnější, dokazuje statistika

20.prosince » Kolínský deník
Kolín - Projekt prevence kriminality Bezpečný Kolín slaví tři roky. Podle policejních statistik se v Kolíně od roku 2013 výrazně snížila kriminalita, Kolín je tak podle policistů bezpečnější.

Preventisté Bezpečného Kolína se vrátí i příští rok

19.prosince » Kolínský deník
Kolín - Po roce končí první pracovníci Bezpečného Kolína. Od února, nejpozději března, by je měli vystřídat noví zájemci.

Bezpečný Kolín po třech letech

16.prosince » Kolín
Přesně po třech letech od svého zahájení byly za účasti všech zapojených subjektů prezentovány výsledky projektu Bezpečný Kolín.

Letos přibudou mobilní kamery, příští rok začne platit zákaz hazardu

17.listopadu » Kolínský deník
Kolín - Po setmění ven ani náhodou? Naopak, Kolín by mohl být brzy bezpečnější. Jak toho dosáhnout, to nám řekl Jiří Fejfar, vedoucí kolínského územního odboru Policie ČR.

Projekt „Bezpečný Kolín“ získal ocenění na vědecké konferenci

15.listopadu » středočeskénovinky.cz
Ocenění převzali Mgr. Bc. Vít Rakušan (vlevo), starosta města Kolín; plk. JUDr. Václav Kučera (uprostřed), ředitel Krajského ředitelství policie Středočeského kraje a plk. Mgr. Jiří Fejfar, vedoucí Územního odboru Kolín.

Tato informační stránka o Jiří Fejfar zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Fejfar" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes