Rola Francia

Vztahuje se k

Symbolika a propaganda – útok na Sýrii v jiném světle

26.dubna » NATO aktual.cz
Útok USA, Francie a Velké Británie na Sýrii ze 14. dubna 2018 v odplatě za použití chemických látek syrskou vládou se zdánlivě omezil pouze na přibližně na hodinu a půl trvající odpalování střel s plochou dráhou letu. Ve skutečnosti však právě tat...

Adam Černý: Role Francie v Evropě roste

19.ledna » ČRo
Německá vláda není od loňských voleb do Bundestagu ještě na světě, ale politický provoz v Evropě se proto nezastaví. To samé platí o očekávaném brexitu, o jehož konečné podobě se stále jedná.

Francie v temném stínu rwandské genocidy

7.dubna » Britské listy
Francouzská republika je známá svými „zákony paměti“, které se týkají mimo jiné popírání nejzávažnějších aktů masového násilí. Francouzský stát kriminalizuje popírání holocaustu a uznává arménskou genocidu. Z triády kanonických příkladů genocid 20...

Desatero korporátního presstituta

19.února » Outsider Media
Nad západními výkony lhaní od BBC až po France 2 by člověk fakt zaplakal. Presstituti to dělají pro jedno procento jen za prachy. Výsledné lhaní podle toho vypadá.
Baššár al-Asad - Prezident Sýrskej arabskej republiky
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o Rola Francia zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rola Francia" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes