Benoit Cosnefroy Francouz

Vztahuje se k

Francouz Cosnefroy je šampiónem do 23 let, Čech Schlegel dojel ve čtvrté desítce

22.září » Sport.cz
Silniční závod mužů do 23 let na mistrovství světa v cyklistice v Bergenu vyhrál Francouz Benoit Cosnefroy. Nejlepší z tria Čechů Michal Schlegel skončil na 34. místě. Pro titul světové šampionky mezi juniorkami si dojela Italka Elena Pirroneová.

Mistrem světa mezi cyklisty do 23 let je Francouz Cosnefroy

22.září » ČeskéNoviny.cz
Bergen (Norsko) - Silniční závod mužů do 23 let na mistrovství světa v cyklistice v Bergenu vyhrál Francouz Benoit Cosnefroy. Nejlepší z tria Čechů Michal Schlegel skončil na 34. místě....

Francouz Cosnefroy je šampiónem do 23 let, Schlegel dojel ve čtvrté desítce

22.září » Sport.cz
Závod mužů do 23 let na MS v silniční cyklistice v Bergenu vyhrál Francouz Benoit Cosnefroy. Nejlepší z tria Čechů Michal Schlegel dojel na 34. místě.

Den plný útoků ovládl Cosnefroy, je mistrem světa do 23 let. Češi neuspěli

22.září » iDNES.cz
Byl to bláznivý závod, ve kterém se útočilo od samého startu až do cíle. V jeho průběhu se tvořily a zase zanikaly desítky skupin, ale až ta poslední byla úspěšná. Jeli v ní Francouz Benoit Cosnefroy s německým cyklistou Lennardem Kämnou. I přes m...
Seznam.cz - Internetová společnost

Tato informační stránka o Benoit Cosnefroy Francouz zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Benoit Cosnefroy Francouz" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes