Van Gemund

Vztahuje se k

Svátek všech, nebo jen někoho?

18.listopadu » Haló noviny
Pieta, koncerty, debaty, ale i pouliční protesty, manifestace a demonstrace. Takový byl státní svátek 17. listopadu 2018. Nejvíce akcí se konalo tradičně v hlavním městě. Letošní 17. listopad získal pachuť vandalismu, neboť členové skupiny, jež po...

Tento muž vyhodil kytice od Babiše a Zemana do koše. Co si to dovoluje? Ať táhne odkud přišel, naštval se exministr

17.listopadu » EuroZprávy.cz
Pochvalné i kritické komentáře vyvolal čin lidí, kteří hodili do koše kytky, které na Národní třídu položili premiér Andrej Babiš, šéf SPD Tomio Okamura či prezident Miloš Zeman. Kdo jsou lidé, kteří mají tento rozruch na svědomí?

Zklamaní a znechucení Češi se odvrací od ruského disidenta

27.září » Echo24.cz
Ti, kteří se v uplynulých měsících aktivně zapojovali do pomoci pro ruského umělce a disidenta Olega Vorotnikova a ukrývali jeho rodinu v Praze, se od Rusů veřejně distancovali. Umělecká skupina Ztohoven uvedla, že je z jednání Vorotnikova hluboce...

Osud Ukrajiny závisí na nizozemském referendu. Snad krajané nepodlehnou tlaku Ruska, doufá překladatel van Gemund

6.dubna » iHNed.cz
V Nizozemsku se ve středu hlasuje o asociační dohodě mezi Evropskou unií a Ukrajinou. Antipatie k Evropě notně podporovaná Ruskem má šanci zvítězit. Nizozemec žijící v Praze Otakar van Gemund však doufá, že se tak nakonec nestane.

Tato informační stránka o Van Gemund zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Van Gemund" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes