Ladislav Giňa

Related to

Neshody před pohřbem Věry Bílé (†64): Proč sourozenci zpěvačce nesplnili poslední přání?

23.March » eXtra.cz
Na poslední chvíli se před pohřbem Věry Bílé (†64) začala hádat celá rodina. Konkrétně sourozenci fenomenální romské zpěvačky nesouhlasili s tím, jakým způsobem je snacha zesnulé nechala zapsat na parte. Nechali zhotovit druhé, tím ale údajně jdou...

Chybka na parte Věry Bílé (†64) rozhádala před pohřbem početnou rodinu!

23.March » Blesk.cz
Jen devět dní poté, co zemřela, už se rodina Věry Bílé (†64) dohaduje! Kvůli parte, na kterém chybí či přebývají rodinní příslušníci, se muselo zhotovit druhé.

Před pohřbem zpěvačky Věry Bílé (†64): VÁLKA V RODINĚ! KVŮLI PARTE!

22.March » Aha!
Jen pár dní poté, co zemřela, se v rodině Věry Bílé (†64) objevila rozmíška! Kvůli parte, na kterém chybí rodinní příslušníci. Muselo se proto dělat jiné!

Strážci zákona na pohřbu: Věru Bílou (†64) bude hlídat policie

18.March » Prásk!
Pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé (†64) se blíží. Dá se očekávat, že hostů bude požehnaně. Na poslední rozloučení v Rokycanech se chystají stovky Romů. Proč se do toho ale vložila kriminálka? Policie bude na pohřbu Věry Bílé jako preventivní složka...

Pohřeb Věry Bílé (†64): Pozůstalé obchází policie! Kriminálka v akci!

18.March » Blesk.cz
Pohřeb romské hvězdy Věry Bílé (†64) v Rokycanech začala řešit policie. Na poslední rozloučení se slavnou zpěvačkou se totiž chystají Romové z různých končin světa a zřejmě jich budou stovky.

Před pohřbem Věry Bílé (†64): Pozůstalé obchází policie!

18.March » Aha!
Pohřeb romské hvězdy Věry Bílé (†64) v Rokycanech začala řešit policie. Na poslední rozloučení se slavnou zpěvačkou se totiž chystají Romové z různých končin světa, a zřejmě jich budou stovky.

Komplikace s pohřbem Věry Bílé (†64): Na trhu není dost velká rakev

15.March » Blesk.cz
Rakev na míru musí nechat zhotovit rodina zpěvačce Věře Bílé (†64). Tělesným parametrům nekorunované královny romské hudby totiž neodpovídá žádná truhla, která je běžně k mání na našem trhu.

Komplikace s pohřbem Věry Bílé (†64): Na trhu není dostatečně velká rakev!

15.March » Blesk.cz
Rakev na míru musí nechat zhotovit rodina zpěvačce Věře Bílé (†64). Tělesným parametrům nekorunované královny romské hudby totiž neodpovídá žádná truhla, která je běžně k mání na našem trhu.

Věra Bílá (†64) musí mít rakev na míru. Běžná velikost jí nesedí!

14.March » Prásk!
Smrt Věry Bílé (†64) zasáhla nejen hudební svět, ale i její přátelé a rodinu. Dle slov jejího bratra Ladislava Giňi bude pohřeb velkolepý. Drobný zádrhel nastal s rakví. Do běžné velikosti se zpěvačka nevejde, a tak se musí nechat udělat na míru. ...

Věra Bílá (†64): Pohřeb jako královna! Kompletní scénář

14.March » Aha!
Pohřeb nekorunované královny romského zpěvu Věry Bílé (†64) promění Rokycany v obří slavnost, kde se bude plakat, smát, truchlit a veselit. A to všechno za doprovodu živé hudby. Kde na to ale vezmou peníze?

Zemřela Věra Bílá. Zpívala v Bílém domě Billu Clintonovi a vyprodala pařížskou Olympii

12.March » Český rozhlas
Zemřela zpěvačka Věra Bílá. Bylo jí 64 let. Tento týden přitom plánovala comeback. Měla se vydat na turné s Janem Bendigem a dlouholetým členem kapely Kale Milanem Krokou. Radiožurnálu to potvrdil její bratr Ladislav Giňa.

Tato informační stránka o Ladislav Giňa zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ladislav Giňa" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes