Lewis Glass

Vztahuje se k

Ackmanovi chybí hlasy na protlačení jeho lidí do představenstva ADP

6.listopadu » Web4Trader
Několik investorů uvádí, že miliardář a investor Bill Ackman nemá dostatečnou podporu ve vedení společnosti Automatic Data Processing (ADP), aby umístil své tři lidi do jejího představenstva.

Japonské úřady vyšetřují společnost Toshiba ohledně zveřejněných výsledků

19.října » Web4Trader
Japonský úřad pro cenné papíry vyšetřuje poslední zprávu o hospodářském výsledku společnosti Toshiba a prošetřuje, zdali se tato společnost správně vypořádala ztrátami, zapříčiněnými její jadernou divizí v USA, uvedly dnes zdroje, obeznámené s cel...

Nespokojení akcionáři kritizují vedení Googlu

7.června » iHNed.cz
Menšinoví akcionáři společnosti Alphabet, pod kterou patří Google, chtějí na valné hromadě prosadit své návrhy ohledně výdajů na lobbing politiků či rozdílných platů mužů a žen. Vzhledem ke struktuře hlasovacích práv však nemají šanci na úspěch. V...

Zuckerberg, Musk. Příklady chabého vedení firem?

15.prosince » Patria Online
Představenstvo by mělo jednat v nejlepším zájmu firmy. Pokaždé to tak být ale nemusí. A to ani v Silicon Valley. Kde jsou někteří šéfové firem schopni hýbat radami tak, aby nakonec ty jednaly v jejich zájmu.
Elon Musk - Americký podnikatel

Tato informační stránka o Lewis Glass zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lewis Glass" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes