Christoph Willibald Gluck

Related to

V USA zvažují útok na íránská ropná zařízení

15.September » AC24.cz
Již dříve se objevily informace o tom, že na dvou ropných rafinériích v Saúdské Arábii došlo kvůli útokům bezpilotních letadel v noci na sobotu 14. září k požárům. Spojené státy nyní zvažují útok na íránská ropná zařízení. (Foto: Flickr)

Opera Národního divadla - Stavovské divadlo - "Opera nás baví"

29.August » Národní divadlo
Národní divadlo je jedním ze symbolů české národní identity a kulturního dědictví, usilující o nejvyšší uměleckou kvalitu.

Operní panorama Heleny Havlíkové (235)

11.July » Opera PLUS
Arte/terapie Charlotte Salomon. - Paris s Helenou v Nových Hradech. - Výměna snoubenek o krumlovské Barokní noci. - Úskalí objevování zapomenutého. - Inspirace na dny příští. The post Operní panorama Heleny Havlíkové (235) appeared first on OperaP...

Gluckův Orfeus

28.June » Rádio Proglas
2. července si hudební svět připomene 305. výročí narození Christopha Willibalda Glucka. Pořad Tóny ze scény nabízí k poslechu jednu z jeho nejznámějších oper „Orfeus a Euridika“.

Gluckův Orfeus

21.June » Rádio Proglas
2. července si hudební svět připomene 305. výročí narození Christopha Willibalda Glucka. Pořad Tóny ze scény nabídne jednu z jeho nejznámějších oper „Orfeus a Euridika“.

Operní panorama Heleny Havlíkové (231)

11.June » Opera PLUS
Šelma sedlák na Medarda. - Alcestina (mnichovská) volba. - Inspirace na dny příští. The post Operní panorama Heleny Havlíkové (231) appeared first on OperaPlus .

Když se skloubí fantastický příběh a hudební obsah. S Harrym Bicketem o barokním trylku i soudobé opeře

2.May » Opera PLUS
Své chápání hudby metaforizuje prohlášením, že „být hezký není samo o sobě zajímavé, důležité je být odvážný“. Ve světě opery je respektován jako jeden z největších expertů na repertoár 17. a 18. století. Britský dirigent Harry Bicket, umělecký šé...

Koncert komorní hudby

16.February » Rádio Proglas
Sváteční koncert se zaměří na hudbu od raného klasicismu až po romantismus. Na programu jsou instrumentální skladby od tria přes kvarteto až po kvintety s nejrůznějším nástrojovým obsazením.
Martina Janková - Česká operní pěvkyně-sopranistka

Tato informační stránka o Christoph Willibald Gluck zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Christoph Willibald Gluck" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes