Andrew Grant

Vztahuje se k

Velký lunární podvod z roku 1835

10.července » Záhady a zajímavosti
Obrázek měsíčního údolí s vodopády, řekami, zvířaty a létajícími bytostmi (obr. 1) – to se náhle objevilo v deníku ‚The

Kolikrát je možné zemřít?

22.května » Klub knihomolů
Profese nájemného zabijáka patří k těm, jež jsou opředeny zvláštním kouzlem. Jistě se najdou tací, kteří tomuto kouzlu dobrodružství a především filmaři a literáty předkládané romantiky podlehli a alespoň na chvíli zatoužili stát se oním osamělým ...

Nové knihy: Vopěnka, Pech, Atwoodová, Stránský i Angel

31.března » Novinky.cz
Týden přináší dvě nové české prózy Martina Vopěnky a Miroslava Pecha, román Margarety Atwoodové, příběh Jiřího Stránského o pilotovi RAF i zpověď vojáka ČSLA Petra Angela bojujícího v Afghánistánu.

Odplata (Andrew Grant)

28.prosince » Centrum DETEKTIVKY
Komandér Trevellyan je v maléru. Britská zpravodajská služba dává od svých agentů v terénu ruce pryč. Musí se z pasti dostat sám a zjistit, co to má znamenat.

Nebondovská bondovka

24.října » Klub knihomolů
Zahrávat si s hrdiny rozhodně není dobrý nápad. O tom se přesvědčí každý padouch, pokud zkříží cestu novému knižnímu hrdinovi. Po každém zločinu pak jednoznačně musí následovat Odplata. V září představilo nakladatelství BB/art naší čtenářské veřej...

Andrew Grant: Odplata

25.září » Literárky
Kdyby měl Jack Reacher mladšího bratra, byl by to David Trevellyan. Lee Child mladšího bratra skutečně má – je jím Andrew Grant. Jeho románový debut Odplata je moderní thriller, jehož děj pohání kupředu adrenalin a pomsta.

Tato informační stránka o Andrew Grant zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Andrew Grant" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes