Michal Gulaši Český hokejový obránce

Related to

Sexy tělo Vlaďky Erbové nikdo nehýčká: Jak se cítí, když je už rok bez chlapa?

30.May » Super.cz
Už je to rok, co modelka a nehtová designérka Vlaďka Erbová (38) žije s dětmi Viktorií a Marcusem sama. Vztahy se sportovci jí nevyšli, poslední partner, hokejista Michal Gulaši, čeká dítě s jinou . Nastal tedy čas bilancovat.

Spokojená Vlaďka Erbová: Oslavila rok samoty a mluví o muži s velkým M!

29.May » Blesk.cz
Zatímco expartner Vlaďky Erbové (38) Michal Gulaši (33) se s novou přítelkyní těší z rozšíření rodiny, modelka bilancuje. Poprvé prožila rok bez stálého partnera a tvrdí, že je konečně klidná a spokojená.

To byla rychlost! Necelý rok po rozchodu s Vlaďkou Erbovou, se hokejista Gulaši těší na dítě s jinou

23.May » Super.cz
Takovou rychlost jistě nikdo nečekal. Velká láska modelky Vlaďky Erbové (38) , její bývalý přítel, hokejista brněnské Komety Michal Gulaši bude otcem. A to od rozchodu s Vlaďkou neuběhl ani rok.

Erbové expartner už čeká dítě s jinou: Vlaďka to věděla!

22.May » Blesk.cz
Zpráva o tom, že její expartner, hokejista Michal Gulaši (33) čeká s novou partnerkou dítě, modelku Vlaďku Erbovou (38) nepřekvapila. Věděla o tom už delší dobu!

Vstoupilo mezi ně miminko! Vlaďka Erbová přiznala, že Michal Gulaši čeká dítě

22.May » eXtra.cz
Hokejista Michal Gulaši (33) má za sebou náročné období. Po emotivním rozchodu s Vlaďkou Erbovou (38) zůstal v Brně a našel si novou lásku. Podle nejnovějších informací navíc s novou partnerkou čeká miminko. A kdo nám to potvrdil? Byla to Vlaďka E...

Hokejistou sezony 2019/2020 se stal potřetí za sebou hráč Plzně s číslem 77 na zádech Milan Gulaš

Také v letošní, předčasně ukončené, sezoně Tipsport extraligy došlo na tradiční předávání týmových a individuálních cen. V rámci 25. ročníku ankety byl v Síni slávy českého hokeje vyhlášen Hokejista sezony 2019/2020. Nejprestižnější cenu, o níž ro...

PŘESTUPY ONLINE: Čiliak a další! Kluby odhalují posily

1.May » Hokej.cz
V pátek prvního května oficiálně začalo přestupové období. Dění v Tipsport extralize a v Chance lize sledujeme v aktualizovaném článku. Přineseme i nejdůležitější zprávy ze druhé ligy či zahraničí.

PŘESTUPY ONLINE: Poruba přivede další zvučnou posilu

30.April » Hokej.cz
V pátek prvního května oficiálně začne přestupové období. Dění v Tipsport extralize a v Chance lize sledujeme v aktualizovaném článku. Přineseme i nejdůležitější zprávy ze druhé ligy či zahraničí.

Gulaš se potřetí za sebou stal Hokejistou sezony, nejlepším trenérem je liberecký Augusta

30.April » ČT24
Potřetí za sebou ovládl anketu o nejlepšího hráče hokejové extraligy Milan Gulaš. Čtyřiatřicetiletý útočník Plzně byl opět nejproduktivnějším hráčem i nejlepším střelcem české elitní soutěže, zároveň získal ocenění jako nejčastěji vyhlášený nejlep...

Potřetí za sebou. Gulaš ovládl Hokejistu sezony, nejlepším trenérem byl vyhlášen Augusta

30.April » Lidovky.cz
Hokejistou sezony je potřetí za sebou Milan Gulaš. Čtyřiatřicetiletý útočník Plzně byl opět nejproduktivnějším hráčem i nejlepším střelcem extraligy, zároveň získal ocenění jako nejčastěji vyhlášený nejlepší hráč utkání.

PŘESTUPY ONLINE: Kanadský střelec posilou Mladé Boleslavi

30.April » Hokej.cz
V pátek prvního května oficiálně začne přestupové období. Dění v Tipsport extralize a v Chance lize sledujeme v aktualizovaném článku. Přineseme i nejdůležitější zprávy ze druhé ligy či zahraničí.

Je to pro mě velká pocta, říká Nováček sezony Stanislav Svozil. Ocenění získal také Michal Gulaši a Petr Holík

30.April » HC Kometa Brno
Petr Vychopeň, foto: Roman Kantor - B r n o - Čtvrteční večer dal prostřednictvím ankety Hokejista sezony ještě jednou vzpomenout na uplynulou sezonu 2019/2020. Robert Záruba a Jiří Hölzel udělili na dálku ze Síně slávy patnáct týmových a individu...

Tato informační stránka o Michal Gulaši zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Gulaši" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes