15
new stories - click to show

Kamil Halbich

Related to

Jan Zábrana: Vzpomínka. Ze života mladého dělníka

18.November » ČRo
Příběh ze souboru Sedm povídek básníka, prozaika a překladatele Jana Zábrany je syrovou a bezútěšnou vzpomínkou na zvrácenost a absurditu doby počátku 50. let.

Chlapci a chlapi: Takhle se změnili představitelé hlavních hrdinů po více než 30 letech od premiéry seriálu

17.October » TVGURU.cz
Československý seriál Chlapci a chlapi z roku 1988 vznikl na objednávku tehdejšího socialistického režimu jako propagandistické dílo, dodnes se však těší velké oblibě u diváků všech věkových skupin. Během jedenácti epizod nám jeho tvůrci odvyprávě...

Witold Gombrowicz: Úkol spisovatele, Spisovatel a peníze, Předsmrtná rada

14.October » ČRo 3 Vltava
Kamil Halbich čte z komponovaného výboru publicistických textů, polemik a disputací, anketních příspěvků a rozhovorů polského autora.

Stříbrná jehlička a režná nit. Hvězdně obsazená pohádka s Jiřím Lábusem

12.October » Radio Junior
Pohádka o krejčíku Vendelínovi, který častěji než jehlu svírá v ruce dřevěné kostky a holduje hazardu. Když potká podivnou dvojici s kouzelnými kostkami, půjde do tuhého.

Álvaro Enrigue: Vskutku mrzké setkání dvou světů

12.October » ČRo
Setkání španělského dobyvatele Hernána Cortése s vyslanci aztéckého vládce Moctezumy v ironické próze mexického spisovatele žijícího v USA.

Hodnocení uživatelů: Smrt mu sluší! (Švandovo divadlo) - 50 % [MMK]

12.October » i-divadlo.cz
Oddychová komedie, kterou paradoxně poněkud kazí M. Dlouhý. Už přehrává až moc, takže pasáže bez něj mi připadají zábavnější.

Prouklovi kočkeni. Vtipný sci-fi příběh o mimozemských záškodnících

10.October » Radio Junior
Poslechněte si rozhlasovou hru o hyperprostorovém spojení Země s cizí planetou, na kterou chalupník Proukl chodí pást své kozy. Jediné, co ho trápí, jsou kočkeni.

Vězeň na Druhé Avenue

9.October » Informuji.cz
Jaké to je, když se vám vše vymkne z rukou. Simona Stašová a Kamil... | Ústí nad Labem - (2021-04-27 19:00:00 - 2021-04-27 00:00:00)

Bylo to 16. září 1817, co jsem ten poklad v Králové Dvoře našel...

28.September » ČRo
Rukopisy královédvorský a zelenohorský jako básnická díla i české mystifikace evropského rozměru představuje Dalibor Dobiáš. Účinkují Kamil Halbich a Hanuš Bor.

Hodnocení uživatelů: Kdo je tady ředitel? (Švandovo divadlo) - 80 % [J.S.]

19.September » i-divadlo.cz
Situační komedie založená na záměně neúspěšného herce za ředitele firmy a lidumila za padoucha. Jak je u tohoto typu komedií obvyklé, jednotlivé situace odporují logice, ale hra je dobře napsaná i s gradací ve druhé části a závěrečnou pointou. Rež...

Tato informační stránka o Kamil Halbich zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kamil Halbich" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes