15
new stories - click to show

Petr Hannig

Related to

Neničme to, co ještě jakž takž funguje

16:10 » Rukojmi.cz
Nesouhlasím s propouštěním řadových pracovníků pošt, doručovatelek, doručovatelů, pracovníků na přepážkách České pošty. Propusťte...

Neničme to, co ještě jakž takž funguje

Nesouhlasím s propouštěním řadových pracovníků pošt, doručovatelek, doručovatelů, pracovníků na přepážkách České pošty. Propusťte ředitele a top manažery. Propusťte žáby na prameni.

Nezámýšlený, či snad zamýšlený, efekt koronakrize

29.November » Rukojmi.cz
Jsem smutný z toho, jak vir způsobil asi nepřekonatelný příkop mezi vlastenecky smýšlejícími lidmi. Já jsem pro bezpečnost, ale přece jenom bych...

Mgr. Petr Hannig

4.November » ParlamentniListy.cz
V poslední době se nejenom v USA ale všude v tzv. demokratickém světě oddělily dvě antagonistické skupiny. Na jedné straně progresivisté, na druhé straně demos, nebo-li lid s tzv. zdravým rozumem, nad který ta první skupina ohrnuje nos.

Mgr. Petr Hannig

3.November » ParlamentniListy.cz
Média i lidé se zabývají narůstajícími (v našem případě snad klesajícími) pandemickými čísly. S nebývalou vehemencí se však ohlašuje znovu terorismus.

Mgr. Petr Hannig

30.October » ParlamentniListy.cz
Nikdo se médiím nezavděčí. Paparazzi z Blesku sestřelili Prymulu. Šťourají se hned v Blatném. Tak, co vlastně vy, novináři, chcete. Absolutní chaos? Desetitisíce mrtvých? Někdo přece musí na té židli sedět!!!

Od Zborova k vyhlášení samostatnosti ČSR

29.October » ParlamentniListy.cz
Včera jsem napsal článek (Co by za to obyvatelé Protektorátu dali...), který by se dal označit jako cesta od Zborova k 28. říjnu. Myslím si, že zvláště v dnešní době bychom měli mít v srdci naději, že i když náš národ byl tolikrát na kolenou, vždy v

Mgr. Petr Hannig

28.October » ParlamentniListy.cz
Škoda, že okna našich měst a obcí nejsou ozdobena našimi vlajkami na počest státního svátku, vzniku ČSR. Co by obyvatelé Protektorátu za to dali, kdyby mohli 28. října dát do svých oken československou státní vlajku.

Jakub Smolík: S Lucií Bílou jsme měli vytvořit pěvecké duo

27.October » ČRo
Zpěvák Jakub Smolík je životní optimista, který si za svým hudebním snem ušel dlouho cestu. Svým fanouškům vzkazuje: „Proto právě vám teď zpívám.“

PODRAZ. PODRAZ. PODRAZ

23.October » ParlamentniListy.cz
Pane ministře, neodstupujte. Pane Premiére, zjistěte si všechny údaje, než se rozhodnete odvolat. Pane prezidente, vložte se do toho. Neodvolávejte. Co dělá BISka? Ať zjistí, co je za tím vším, pokud má být co k čemu. To, co se stalo je nenormální!

Tato informační stránka o Petr Hannig zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Hannig" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes