15
new stories - click to show

Michaela Hávová

Related to

Krásná modelka ukázala zásnubní prsten. Svatba s moderátorem Evropy 2 bude ještě letos, známe podrobnosti

24.January » Super.cz
Modelka Michaela Hávová ukázala zásnubní prsten, který jí 21. prosince nasadil partner, moderátor Petr Říbal. Míša promluvila o plánech na svatbu. Termín již mají, představu o místě také a pomalu se začíná pracovat i na svatebních šatech.

Moderátor Evropy 2 Petr Říbal se bude ženit! Před misskou poklekl u vánočního stromečku

29.December » Blesk.cz
O takovém vánočním dárku sní nejedna žena. Finalistce soutěže Česká Miss 2016 Michaele Hávové (22) se sen splnil. Její přítel moderátor Evropy 2 Petr Říbal (30) ji u stromečku požádal o ruku.

Bude svatba! Moderátor Evropy 2 požádal o ruku jednu z nejkrásnějších českých modelek

29.December » Super.cz
Moderátor Evropy 2 Petr Říbal a modelka a finalistka České Miss 2016 Michaela Hávová se zasnoubili. Petr požádal Míšu o ruku po více než čtyřleté známosti. "Plánoval jsem to všelijak. Na dovolené, speciální výlet, romantickou večeři... Ale nakonec...

Moderátor Petr Říbal a Michaela Hávová svépomocí proměnili byt v paneláku

16.December » Bydlení iDNES.cz
Kdysi byt v dezolátním stavu, nyní moderní a vkusně zařízené hnízdečko na pražském Barrandově obývá moderátor Petr Říbal (35), čtvrtá nejkrásnější Češka roku 2016 Michaela Hávová (26) a jejich fenka Missi. Po rozsáhlé rekonstrukci bytu došlo i na ...

Osvěžující letní drink podle Michaely Hávové

11.July » Žena-in.cz
Letošní léto je poněkud jiné, než na které jsme byli zvyklí. Cestování do zahradničí letos většinou měníme za toulky po Česku a domácí party se stává žhavým trendem. Na žádné party, a domácí už vůbec ne, nemůžou chybět drinky!

Takhle bydlí moderátor se svojí modelkou: Rekonstrukce panelákového bytu v dezolátním stavu vyšla na půl milionu

15.June » Super.cz
Moderátor Petr Říbal a modelka Michaela Hávová si užívají bydlení ve svém nově zrekonstruovaném hnízdečku. Z panelákového bytu v dezolátním stavu vybudovali útulný domov.

Beauty inside milují i vítězky České Miss

6.June » Haló noviny
Také už jste slyšeli o Beauty inside? Nebo dokonce máte svou krabičku krásy doma? Pokud prozatím nevíte, co se pod názvem Beauty inside by Česká Miss skrývá, vězte, že je nejvyšší čas to napravit. Beauty Inside totiž představuje splněný kosmetický...

Jaké dveře si pro rekonstrukci bytu vybral moderátor Evropy 2?

11.May » Okolo bytu
Chystáte se na rekonstrukci bytu nebo rodinného domu a přemýšlíte, jaké dveře zvolit? Inspirujte se u moderátora Evropy 2 Petra Říbala a jeho přítelkyně Michaely Hávové, finalistky České Miss. Společně si zařizují svoje první bydlení. Koupili si o...

Jaké dveře si pro rekonstrukci bytu vybral moderátor Evropy 2?

Chystáte se na rekonstrukci bytu nebo rodinného domu a přemýšlíte, jaké dveře zvolit? Inspirujte se u moderátora Evropy 2 Petra Říbala a jeho přítelkyně Michaely Hávové, finalistky České Miss. Společně si zařizují svoje první bydlení. Koupili si o...

Moderátor Petr Říbal a jeho partnerka mají byt podle svých snů

3.May » Týden.cz
V únoru to byl rok, co si moderátor Petr Říbal převzal s partnerkou, modelkou Michaelou Hávovou, klíče od bytu v panelovém domě na pražském sídlišti Barrandov. Než se tam nastěhovali, provedli kompletní, velmi zdařilou rekonstrukci.

Má dokonalou postavu i tvář! Přesto se tahle blonďatá kočka loučí s modelingem

1.March » Super.cz
Michaela Hávová už předvádění a modeling pověsila na pomyslný hřebík. Čtvrtá nejkrásnější dívka roku 2016, Česká Miss Supranational, se věnuje sociálním médiím a produkci a soutěže krásy i přehlídky nechává mladším ročníkům.

Jak bydlí moderátor Petr Říbal? Z ruiny udělal luxusní domov!

25.February » Blesk.cz
Moderátor Petr Říbal (35) si společně s přítelkyní Michaelou Hávovou (26) koupili byt 3+1 v dezolátním stavu v paneláku na Barrandově. Vlastníma rukama nakonec ruinu proměnili v krásný příbytek.

Tato informační stránka o Michaela Hávová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Hávová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes