15
new stories - click to show

Lukáš Havrda

Related to

Komentovaná prohlídka Lukáš Havrda - Genius loci s malířem

17.February » www.kudyznudy.cz
Zveme Vás na komentovanou prohlídku výstavy Lukáš Havrda: Genius loci s autorem Lukášem Havrdou. Vstup zdarma.

Lukáš Havrda / Genius loci

4.February » Informuji.cz
Syrové objekty brutalistní architektury nebo stavby s pohnutou historií z... | Poděbrady - (2020-02-02 00:00:00 - 2020-03-01 00:00:00)

Obrazy v poděbradské galerii propojují minulost se současností

4.February » Nymburský deník
/FOTOGALERIE/ Galerie Ludvíka Kuby opět přichází s novou výstavou. Tentokrát se představuje jeden z představitelů nastupující malířské generace Lukáš Havrda. K vidění jsou jeho obrazy zhotovené klasickými i novými technikami.

Nymburská nemocnice vyhlásila zákaz návštěv

31.January » Nymburský deník
Od pátku platí zákaz návštěv v nymburské nemocnici. Oznámila to její mluvčí Barbora Jánská. „Na základě oznámení hygienické stanice o dosažení prahu epidemie respiračních chorob vyhlašuje Nemocnice Nymburk s okamžitou platností zákaz návštěv,“ uve...

Tip Deníku: Expozice představí malíře Lukáše Havrdu

30.January » Nymburský deník
/FOTOGALERIE/ V Galerii Ludvíka Kuby bude otevřena výstava nazvaná Lukáš Havrda: Genius loci. „Mladý výtvarník zde představí svůj specifický rukopis, který se velice dobře hodí k jeho oblíbenému tématu: brutalistní architektura.

Výstavavní projekt KRAJINOW

19.January » Program výstav
Jeden projekt, čtyři výstavy, pět intervencí, jedno téma! Jakou proměnou prochází krajina ve výtvarném umění a jak k tomuto tématu přistupuje…

Zimní výstavy ve středních Čechách: retro Vánoce i rok 1989 očima mladých fotografů

17.December » Informuji.cz
Kam na výstavu ve středních Čechách? Přinášíme vám pět tipů na výstavy – třeba na expozici věnovanou oslavě Vánoc během normalizace nebo přehlídku prací studentů fotografie na téma listopadové revoluce a raných devadesátých let.

Lukáš Havrda / Atrakce

6.November » Informuji.cz
Lukáš Havrda má specifický rukopis, který se velmi dobře hodí k jeho... | Benešov - (2019-11-07 00:00:00 - 2020-01-01 00:00:00)

Na přechodu srazil chodce, pak nadýchal

Ve čtvrtek před sedmou hodinou ranní došlo na přechodu pro chodce v Dolní ulici v Prostějově k dopravní nehodě dodávky a chodce.

Vnitroblock představuje unikátní díla Lukáše Havrdy – malíře stop naší pohnuté historie

30.April » Regiony 24.cz
Jeho malířské umění lze často vidět ve filmech a pořadech České televize, kde pracuje jako scénický výtvarník. Ve své volné tvorbě Lukáš Havrda patří k nastupující generaci malířů, kteří sází na originální rukopis v kombinaci s tradičními technikami.

Vnitroblock představuje díla Lukáše Havrdy – malíře stop naší pohnuté historie

25.April » Literární noviny
Jeho malířské umění lze často vidět ve filmech a pořadech České televize, kde pracuje jako scénický výtvarník. Na svých realistických plátnech zachycuje syrové objekty brutalistní architektury nebo stavby s pohnutou historií z doby normalizace. Ne...

Ztracený druh Lukáše Havrdy ve Vnitroblocku

16.April » Informuji.cz
Nenechte si ujít unikátní díla Lukáše Havrdy ve Vnitroblocku, jehož... | Praha 7 - (2019-04-24 00:00:00 - 2019-05-19 00:00:00)
Bohuslav Reynek - Český básník, překladatel a grafik
Jana Černochová - politik za ODS
Michal Hrůza - Český zpěvák
Karel Svoboda - Český hudební skladatel

Tato informační stránka o Lukáš Havrda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Havrda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes