15
new stories - click to show

Lucas Hedges

Related to

RECENZE: Nechte je všechny mluvit, prosím. V čele s Meryl Streepovou

16.January » iDNES.cz
Když se režisér Steven Soderbergh rozhodne, že si něco vyzkouší, a přizve prvotřídní herce schopné improvizace za použití vlastního mozku, pak by měl divák zpozornět. Přinejmenším divák, kterému je záhadné dobrodružství mysli bližší než přímá akce.

Nechte je všechny mluvit: Recenze

6.January » MovieZone.cz
Pryč jsou doby, kdy jsme měli Stevena Soderbergha spojeného s hollywoodskými trháky. Další Dannyho parťáky, Erin Brockovich či Traffic od něj momentálně čekat nemůžeme, více se totiž spoléhá na malé obrazovky – v duchu svého debutu Sex, lži a vide...

Filmová recenze: Soderberghovo klidné zamyšlení

17.December » E15.cz
V minulém týdnu se o svou pozici hráče, který chce ovládat současný filmový trh, přihlásilo vedle Netflixu znovu také HBO. Studio Warner Bros. oznámilo, že jeho filmy – včetně nové Duny – budou mít v roce 2021 premiéru v USA v kinech a on-line na ...

Steven Soderbergh zveřejnil ukázku z nového filmu se Streepovou

25.November » Novinky.cz
Nechte je všechny mluvit. Tak zní název novinky slavného režiséra Stevena Soderbergha s Meryl Streepovou v hlavní roli spisovatelky.

Meryl Streep v komedii Let Them All Talk

16.November » filmserver.cz
Podívejte se na trailer nové komedie Stevena Soderberga Let Them All Talk s Meryl Streep v hlavní roli. Premiéru si odbude na streamovací službě HBO Max.

Shia LaBeouf hraje vlastního otce v dramatu Honey Boy

8.August » filmserver.cz
Shia LaBeouf hraje vlastního otce v dramatu Honey Boy , které se vrací k jeho problémovému dětství a dospívání. Podívejte se na trailer.

Honey Boy: Necenzurovaný trailer...

8.August » MovieZone.cz
Ano, Shia LaBeouf napsal film, ve kterém vypráví o svém dospívání a hraje svého otce (Shiu si zahrál Lucas Hedges). Tenhle projekt od počátku vypadal netradičně a mohl dopadnout všelijak, takže vás určitě potěší, že... to je podle všeho pecka! Na ...

Devadesátky: iniciační příběh dospívání uprostřed skejťácké party [recenze filmu]

12.July » AVmania.cz
Herec Jonah Hill nás ve svém autorském režijním debutu bere na nostalgický výlet do devadesátých let, kde třináctiletý kluk v rámci skejťácké party zažívá mnoho svých poprvé.

Tato informační stránka o Lucas Hedges zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucas Hedges" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes