15
new stories - click to show

Vladimír Hendrich

Related to

Sidney Lumet − Na mistrovské dílo nečekám. Černobílé cesty rozhněvaných mužů

18.September » ČRo 3 Vltava
První díl pořadu Vladimíra Hendricha o filmovém režisérovi Sidneym Lumetovi se znalcem jeho tvorby Tomášem Pavlíčkem pojednává o raných snímcích z let 1957−1965.

Sidney Lumet − Na mistrovské dílo nečekám. Síť úspěchů

18.September » ČRo 3 Vltava
Druhý díl pořadu Vladimíra Hendricha o filmovém režisérovi Sidneym Lumetovi se znalcem jeho tvorby Tomášem Pavlíčkem je věnován snímkům z let 1973−1976.

Sidney Lumet − Na mistrovské dílo nečekám. Než ďábel zjistí, že seš mrtvej

18.September » ČRo 3 Vltava
Třetí díl pořadu Vladimíra Hendricha o filmovém režisérovi Sidneym Lumetovi se znalcem jeho tvorby Tomášem Pavlíčkem zahrnuje snímky z osmdesátých let.

Sidney Lumet: Na mistrovské dílo nečekám. Tři komponované pořady o životě a díle amerického filmaře

18.September » ČRo
Protagonista třídílného cyklu, režisér, scenárista a znalec Lumetovy tvorby Tomáš Pavlíček, vybral a přeložil exkluzivně pro Vltavu u nás dosud nikdy nepublikované postřehy, zkušenosti, myšlenky a názory Sidneyho Lumeta. Poslouchejte on-line po do...

Vladimír Hendrich: Říkám věci tak, jak skutečně jsou (1. část)

9.April » i-noviny.cz
Vladimíra Hendricha znají určitě téměř všichni posluchači rozhlasové stanice Vltava, ale také každý pravidelný návštěvník kina Máj v Doksech. Tedy minimálně ten, kdo se zúčastnil některé z četných přehlídek filmů věhlasných i mladých, dosud méně z...

Do Rady České televize kandiduje 54 lidí. Mezi nimi i hvězda Zemanovy oslavy

12.March » Forum24
Do Rady České televize se hlásí celkem 54 kandidátů. Volební výbor poslanecké sněmovny z více než padesátky uchazečů vybere už ve čtvrtek 12 finalistů, ze kterých následně poslanci zvolí čtyři nové členy Rady veřejnoprávní televize. Mezi kandidáty...

Švejk v opeře. O haškovských tématech s filmovým režisérem Karlem Vachkem

30.December » ČRo 3 Vltava
O opeře amerického skladatele českého původu Roberta Kurky Dobrý voják Švejk rozmlouval v roce 2013 Vladimír Hendrich s básníkem, malířem a režisérem Karlem Vachkem.

„Kmotr francouzské nové vlny“ Jean-Pierre Melville. Cyklus o tvorbě filmového režiséra a herce

16.December » ČRo 3 Vltava
Melvillovy filmy se opakovaně hrají v České televizi, ale žádný český autor o něm dodnes nenapsal rozsáhlejší esej nebo knihu.

„Kmotr francouzské nové vlny“ Jean-Pierre Melville I.

16.December » ČRo 3 Vltava
První díl komponovaného pořadu Vladimíra Hendricha a scenáristy a režiséra Tomáše Pavlíčka o životě a díle jednoho z nejvýznamnějších francouzských režisérů.

Kmotr francouzské nové vlny – Jean-Pierre Melville. Američan v Paříži

16.December » ČRo 3 Vltava
Třetí část pořadu o životě a vrcholných barevných snímcích jednoho z nejinspirativnějších francouzských filmařů a o jeho spolupráci s Alainem Delonem a Linem Venturou.

„Kmotr francouzské nové vlny“ Jean-Pierre Melville. Mezi novou vlnou a USA

16.December » ČRo 3 Vltava
Druhá část pořadu Vladimíra Hendricha a Tomáše Pavlíčka o životě a tvůrčí spolupráci jedinečného francouzského filmaře s Jeanem-Paulem Belmondem a Linem Venturou.

„Kmotr francouzské nové vlny“ Jean-Pierre Melville. Cyklus o tvorbě filmového režiséra a herce

3.October » ČRo 3 Vltava
Melvillovy filmy se opakovaně hrají v České televizi, ale žádný český autor o něm dodnes nenapsal rozsáhlejší esej nebo knihu.

Tato informační stránka o Vladimír Hendrich zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Hendrich" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes