Jan Czendlik

Vztahuje se k

V neděli v kostele mívám vyprodáno, říká kněz "Zibi" Czendlik

/ROZHOVOR/ Farář Zibi Czendlik má velmi odlišný, neortodoxní, pohled na církev. Možná i proto má kostel vždy plný věřících.

Bůh nám dal tvář, usmívat se už musíme sami. Život by měl být tancem, hrou a zábavou

Zbigniew Jan Czendlik, řečený Zibi, římskokatolický kněz polské národnosti působící v České republice a děkan lanškrounský, přijal pozvání Lady Klokočníkové k rozhovoru. Byl jejím hostem v pátek 15. února po 10. hodině v živém vysílání z rozhlasov...

Lidé zapomenou, co jste pro ně udělali nebo řekli, nikdy ale nezapomenou, jak se vedle vás cítili

Zbigniew Jan Czendlik, řečený Zibi, římskokatolický kněz polské národnosti působící v České republice a děkan lanškrounský, přijal pozvání Lady Klokočníkové k rozhovoru. Bude jejím hostem v pátek 15. února po 10. hodině v živém vysílání z rozhlaso...

Lidé zapomenou, co jste řekli nebo pro ně udělali, nikdy ale nezapomenou, jak se vedle vás cítili

Zbigniew Jan Czendlik, řečený Zibi, římskokatolický kněz polské národnosti působící v České republice a děkan lanškrounský, přijal pozvání Lady Klokočníkové k rozhovoru. Bude jejím hostem v pátek 15. února po 10. hodině v živém vysílání z rozhlaso...

V dnešním hlasitém světě si dělám ticho sám v sobě. Je to ale někdy pěkná dřina

26.prosince » ČRo Hradec Králové
Zbigniew Jan Czendlik, řečený Zibi, římskokatolický kněz polské národnosti působící v České republice a děkan lanškrounský, přijal naše pozvání k rozhovoru.

Talk show Zbigniewa Czendlika v Bruntále

26.března » Informuji.cz
AlmaTerra vás zve na Talk show Zbigniewa Czendlika v Bruntále v kině... | Bruntál - (2017-05-25 19:00:00 - 2017-05-25 00:00:00)

Postel hospoda kostel

26.ledna » Informuji.cz
Zbigniew Jan Czendlik (1964), řečený Zibi, je římskokatolický kněz... | Drnovice - (2017-05-03 19:00:00 - 2017-05-03 00:00:00)

FOTO: Zbigniew Czendlik podepisoval v Kutné Hoře svou knihu

17.prosince » Kutnohorský deník
Kutná Hora - „Postel, hospoda, kostel" je název knihy Zbigniewa Czendlika, kterou podepisoval 16. prosince v knihkupectví Kosmas.

Dům kultury v Kroměříži zve na talk show Zbiegniewa Czendlika a Pavla Helana

4.dubna » Novinky.cz
Originální talk show s hudbou slibuje zábavný pořad Kostel, hospoda, postel, s nímž zavítají ve středu 20. dubna do Kroměříže Zbiegniew Czendlik a Pavel Helan. Jejich vystoupení naváže na předcházející talk show Haliny Pawlowské a Zdeňka Trošky a ...

Tato informační stránka o Jan Czendlik zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Czendlik" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes