15
new stories - click to show

Jan Czendlik

Related to

Lidé zapomenou, co jste jim řekli, nebo pro ně udělali, ale nezapomenou, jak se vedle vás cítili

27.December » ČRo Hradec Králové
Zbigniew Jan Czendlik, řečený Zibi, římskokatolický kněz polské národnosti působící v České republice a děkan lanškrounský, přijal pozvání Lady Klokočníkové k rozhovoru.

Zbigniew Jan Czendlik: Život bez naděje si nedokážu představit

„Ať už pojedete v létě kamkoli, Bůh je na cestách stále s vámi. Největší jeho chrám je příroda sama,“ říká katolický kněz Zbigniew Jan Czendlik, který letní dny stráví doma v Lanškrouně.

Zbigniew Jan Czendlik: Štěstí je dar, nikdo na něj nárok nemá

„Spěchejme milovat lidi, protože rychle odcházejí,“ říká katolický kněz Zbigniew Jan Czendlik, který kvůli pandemii koronaviru zažíval zvláštní Velikonoce. Největší křesťanský svátek oslavil sám, bez farníků a plného kostela lidí.

Zbigniew Czendlik: „Na dveřích mám napsáno NEFŇUKAT. Na mé faře je zakázáno stěžovat si a naříkat“

Představa tradičního faráře bere v případě Zbigniewa Czendlika trochu za své. Směle se pohybuje mezi politiky, hvězdami šoubyznysu či na golfových hřištích. I jeho pohled na typická dogmata katolické církve patří k těm liberálnějším.

Zbigniew Czendlik: „Snažím se vždy lidi pohladit po srdci. Bůh nám dal tvář, usmívat se musíme sami“

Představa tradičního faráře bere v případě Zbygniewa Czendlika trochu za své. Směle se pohybuje mezi politiky, hvězdami šoubyznysu či na golfových hřištích. I jeho pohled na typická dogmata katolické církve patří k těm liberálnějším.

Zbigniew Jan Czendlik: Postel, hospoda, kostel

4.October » Informuji.cz
Zbigniew Jan Czendlik, řečený Zibi, je římskokatolický kněz polské... | Ostrava - (2019-11-13 19:00:00 - 2019-11-13 00:00:00)

Postel hospoda kostel

8.July » Informuji.cz
Zbigniew Jan Czendlik (1964), řečený Zibi, je římskokatolický kněz... | Červený Kostelec - (2019-10-24 18:00:00 - 2019-10-24 00:00:00)

V neděli v kostele mívám vyprodáno, říká kněz "Zibi" Czendlik

/ROZHOVOR/ Farář Zibi Czendlik má velmi odlišný, neortodoxní, pohled na církev. Možná i proto má kostel vždy plný věřících.

Bůh nám dal tvář, usmívat se už musíme sami. Život by měl být tancem, hrou a zábavou

15.February » ČRo Hradec Králové
Zbigniew Jan Czendlik, řečený Zibi, římskokatolický kněz polské národnosti působící v České republice a děkan lanškrounský, přijal pozvání Lady Klokočníkové k rozhovoru. Byl jejím hostem v pátek 15. února po 10. hodině v živém vysílání z rozhlasov...

Lidé zapomenou, co jste pro ně udělali nebo řekli, nikdy ale nezapomenou, jak se vedle vás cítili

14.February » ČRo Hradec Králové
Zbigniew Jan Czendlik, řečený Zibi, římskokatolický kněz polské národnosti působící v České republice a děkan lanškrounský, přijal pozvání Lady Klokočníkové k rozhovoru. Bude jejím hostem v pátek 15. února po 10. hodině v živém vysílání z rozhlaso...

Lidé zapomenou, co jste řekli nebo pro ně udělali, nikdy ale nezapomenou, jak se vedle vás cítili

14.February » ČRo Hradec Králové
Zbigniew Jan Czendlik, řečený Zibi, římskokatolický kněz polské národnosti působící v České republice a děkan lanškrounský, přijal pozvání Lady Klokočníkové k rozhovoru. Bude jejím hostem v pátek 15. února po 10. hodině v živém vysílání z rozhlaso...

V dnešním hlasitém světě si dělám ticho sám v sobě. Je to ale někdy pěkná dřina

26.December » ČRo Hradec Králové
Zbigniew Jan Czendlik, řečený Zibi, římskokatolický kněz polské národnosti působící v České republice a děkan lanškrounský, přijal naše pozvání k rozhovoru.

Tato informační stránka o Jan Czendlik zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Czendlik" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes