Michal Heřman

Related to

I bronz má svoji hodnotu, říká talentovaný ledenický nadhazovač Hajný

22.October » iDNES.cz
Ambice na obhajobu titulu nenaplnili. I tak ale může být mužský tým Žraloků Ledenice spokojený. Popáté v řadě získal medaili a dlouhodobě se drží na vrcholu.

I bronz má svoji hodnotu, říká talentovaný ledenický nadhazovač Hajný

15.October » iDNES.cz
Ambice na obhajobu titulu nenaplnili. I tak ale může být mužský tým Žraloků Ledenice spokojený. Popáté v řadě získal medaili a dlouhodobě se drží na vrcholu.

Florbalisté Českých Budějovic vstoupili do sezony výhrou ve Znojmě

8.September » iDNES.cz
První zápas sezony a hned ambiciózní Znojmo. Florbalisté českobudějovických Štírů měli na úvod druhé nejvyšší tuzemské soutěže těžkého soupeře. Ale z jihu Moravy si přivezli vysokou výhru 9:4.

Golfové hřiště v OKD přinese obří ztrátu, varovala studie. Stát neposlechl

22.August » Seznam Zprávy
Seznam Zprávy získaly odbornou studii, která již před dvěma lety varovala stát a vedení OKD před milionovými ztrátami za provoz golfového hřiště. Ke změně ale dosud nedošlo. Provoz hřiště tak státní doly musejí dotovat.

OKD má golfové hřiště, které zanechává milionové ztráty. Účet platí stát

21.August » Seznam Zprávy
Těžební společnost OKD trápí ztrátový golfový areál. Místní klub řídí muž, který je zároveň předsedou dozorčí rady dolů, jež areál dotují. Michal Kuča se tak ocitl v podezření ze střetu zájmů.

Kondičním trenérem ve Slavii: Chci mít co nejméně zraněných hráčů

15.August » iDNES.cz
Minimalizovat zranění, analyzovat data a správně nasměrovat největší talenty českého fotbalu do dalšího rozvoje. To je hlavní úkol pro Davida Bujnovského, který převzal pozici hlavního kondičního trenéra v SK Slavia Praha.

Fotbal a volejbal více pro fanoušky. V Budějovicích posilují marketing

30.July » iDNES.cz
Kluby SK Dynamo České Budějovice a VK Jihostroj České Budějovice rozšířily své týmy o marketingové pozice. Cíl je, aby to poznali hlavně fanoušci.

Turnaj v Číně byl největší zážitek, říká talentovaný slávista Horský

25.July » iDNES.cz
Od listopadu neodehrál ani minutu. Musel na operaci a na návrat dlouho čekal. Když mohl talentovaný Filip Horský znovu obléct sešívaný dres Slavie Praha, vstřelil v první přípravě dva góly divizním Katovicím.

Forma obhájců softbalového titulu z Ledenic stoupá

23.July » iDNES.cz
Zkrácená základní část softbalové extraligy míří ke svému konci. Obhájci titulu Žraloci Ledenice postoupili do hlavní nadstavby a budou hrát o semifinále. Navíc jejich forma před vrcholem letošní sezony stoupá.

Medaili mi předala prezidentka Malty, vzpomíná tenisový mistr světa mezi doktory

28.June » iDNES.cz
Tomáš Fiala pracuje v Nemocnici Strakonice. Má na starosti rentgen, CT nebo magnetickou rezonanci na radiodiagnostickém oddělení. Ale kromě toho je mimořádně úspěšný v tenisových turnajích. Navíc plánuje, že ve sportu bude ještě dlouho pokračovat....

Karatistka Veithová dál sní o Tokiu a chystá se na turnaj v Paříži

25.June » iDNES.cz
Nebýt koronaviru, už by měla karatistka Lucie Veithová dávno jasno. Buď by byla ve finální fázi přípravy na olympijské hry v Tokiu, nebo by zřejmě už ukončila kariéru.

Badmintonisté se ukázali po pauze. A Čechy zválcovaly Moravu

25.June » iDNES.cz
Nastartovat badminton a ukázat, kdo má po pandemii lepší formu. To byly hlavní úkoly akce Čechy vs. Morava. Podle nových pravidel se hrály dva miniturnaje za účasti české badmintonové špičky. Oba byly na sedm zápasů a hrálo se ve dvou dnech v Brně...

Tato informační stránka o Michal Heřman zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Heřman" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes