15
new stories - click to show

Jiří Hladeček

Related to

110. výročí narození malíře Jaroslava Vojny oslaví v muzeu v Týně nad Vltavou výstavou

28.May » Novinky.cz
Městské muzeum v Týně nad Vltavou připravilo pro letošní turistickou sezonu výstavu věnovanou místnímu rodákovi, akademickému malíři a ilustrátorovi Jaroslavu Vojnovi. Vernisáž se uskuteční v pátek 31. května od 18 hodin.

Týnské muzeum přivítá sezonu muzejní nocí v barokním arcibiskupském sklepě

10.May » Novinky.cz
Městské muzeum v Týně nad Vltavou nachystalo na turistickou sezónu řadu novinek, které veřejnosti souhrnně představí na Muzejní noci 24. května.

Miroslav Petřík oslavil šedesátku v duchu dvou výstav

Týn nad Vltavou /VIDEO/ - V pátek 1. března v podvečer zahájil Miroslav Petřík společně s kolegy Petrou Herotovou (kurátorkou Městské galerie), Jiřím Hladečkem (vedoucím Městského muzea) a hudebním doprovodem v podání Magdaleny Koberové a Marka Pe...

Miroslav Petřík oslavil šedesátiny dvěma výstavami v Týně nad Vltavou

2.March » Novinky.cz
V pátek 1. března v podvečer zahájil Miroslav Petřík společně s kolegy Petrou Herotovou (kurátorkou Městské galerie) a Jiřím Hladečkem (vedoucím Městského muzea) a hudebním doprovodem v podání Magdaleny Koberové a Marka Petříka dvě výstavy sesklád...

Tato informační stránka o Jiří Hladeček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Hladeček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes