Miroslav Bžoch

Vztahuje se k

O pokladech, o vojácích i o jeptiškách. V Týně nad Vltavou proběhl XIV. ročník Muzejní noci

11.června » Novinky.cz
Ačkoliv se někomu může zdát historie v dnešním předimenzovaném světě nudná, týnští obyvatelé nacházejí stále větší oblibu ve vycházkách za "svou" minulostí. Dokazuje to rok od roku zvyšující se návštěvnost této akce.

Vltavotýnské muzeum pořádá již XIV. ročník Muzejní noci

5.června » Novinky.cz
Zámecká klíčnice Kunhuta (Martina Sudová – vedoucí muzea) již počtrnácté provede uličkami a zákoutími malebného města Týna nad Vltavou. V letošním roce na to však nebude sama, jedné z prohlídek se ujme ředitel Městského centra kultury a vzdělávání...

Vltavotýnští oživili soutok Vltavy s Lužnicí koncertem vážné hudby

Týn nad Vltavou - Vltavotýnská kultura, přesněji Městské centrum kultury a vzdělávání, pod vedením ředitele Jana Ivanegy „vyšla“ do ulic města již mnohokrát. Na své si tak přišli milovníci hudby i umění.

Vltavotýnští oživili soutok Vltavy s Lužnicí koncertem vážné hudby

4.června » Novinky.cz
Vltavotýnská kultura, přesněji Městské centrum kultury a vzdělávání, pod vedením ředitele PhDr. Jana Ivanegy, Ph.D. „vyšla“ do ulic města již mnohokrát. Tentokrát však došlo na počin vskutku neobyčejný.

Po stopách svých předků vyrazili týnští senioři

Týn nad Vltavou - Nový semestr virtuální univerzity třetího věku se v úterý otevřel v Sokolovně v Týně nad Vltavou. Zájemci si tentokrát užijí cyklus přednášek o genealogii.

Tejňáci prozkoumávali interiéry barokní sýpky

Týn nad Vltavou - V rámci Dne architektury se v sobotu odpoledne uskutečnila v Týně nad Vltavou komentovaná prohlídka barokní sýpky z 18. století.

2017

30.května » Týn nad Vltavou

2017

15.března » Týn nad Vltavou

Lenoška Iva Šmoldase s Pavlem Šporclem

17.února » Týn nad Vltavou
Do "Lenošky" k panu Šmoldasovi tentokrát usedla výrazná a silně umělecká osobnost, laureát mnoha předních houslových soutěží, dnes patrně vůbec nejpopulárnější český umělec působící v oblasti vážné hudby Pavel Šporcl. FOTO: Miroslav Bžoch, DiS.

Tato informační stránka o Miroslav Bžoch zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Bžoch" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes