Miroslav Bžoch

Vztahuje se k

Malina Brothers představili v Týně nad Vltavou své nové album

23.března » Novinky.cz
Bratři Malinové, tedy banjista Luboš (Druhá tráva), kytarista Pavel a houslista Josef, se společně sešli v pátek 22. března na pódiu ve vltavotýnské Sokolovně v unikátním projektu nazvaném Malina Brothers, ke kterému přizvali ještě kontrabasistu P...

Miroslav Petřík oslavil šedesátku v duchu dvou výstav

Týn nad Vltavou /VIDEO/ - V pátek 1. března v podvečer zahájil Miroslav Petřík společně s kolegy Petrou Herotovou (kurátorkou Městské galerie), Jiřím Hladečkem (vedoucím Městského muzea) a hudebním doprovodem v podání Magdaleny Koberové a Marka Pe...

Miroslav Petřík oslavil šedesátiny dvěma výstavami v Týně nad Vltavou

2.března » Novinky.cz
V pátek 1. března v podvečer zahájil Miroslav Petřík společně s kolegy Petrou Herotovou (kurátorkou Městské galerie) a Jiřím Hladečkem (vedoucím Městského muzea) a hudebním doprovodem v podání Magdaleny Koberové a Marka Petříka dvě výstavy sesklád...

Miroslav Petřík se představí na dvou výstavách v Týně nad Vltavou

25.února » Novinky.cz
Společnou vernisáží, která proběhne 1. března od 18 hodin v Městském muzeu a posléze i v Městské galerii v Týně nad Vltavou, budou slavnostně dvě výstavy Miroslava Petříka.

V týnském muzeu vyplují na korzárskou plavbu

18.února » Novinky.cz
V březnu vstupuje Městské muzeum v Týně nad Vltavou do nové sezony. První výstavou budou Slavné plachetnice 16. – 19. století, jejíž vernisáž se uskuteční 8. března od 18 hodin.

Vltavotýnskou galerii protínají horizontály i vertikály

5.února » Novinky.cz
Páteční vernisáží, které se zúčastnili oba vystavující umělci (Vladimír Nosek, Anna Krninská), zahájila Městská galerie v Týně nad Vltavou měsíční výstavu s názvem Horizontály a vertikály.

OBRAZEM: Neděle v Týně byla andělská

Týn nad Vltavou - Třetí adventní neděle v Týně nad Vltavou byla opravdu kouzelná. Nejenže náměstí pokryl čerstvě napadaný sníh, ale proběhla zde i večerní projekce pohádky Jiřího Stracha Anděl Páně, která potěšila malé i velké diváky.

Andělská neděle v Týně nad Vltavou

17.prosince » Novinky.cz
Třetí adventní neděle v Týně nad Vltavou byla opravdu kouzelná. Nejen, že náměstí pokryl čerstvě napadaný sníh, ale proběhla zde i večerní projekce pohádky Jiřího Stracha Anděl Páně, která potěšila malé i velké diváky.

V Týně rozsvítili strom i kašnu

Týn nad Vltavou - Přestože letos počasí nepřálo a takřka celá první adventní neděle propršela, sešlo se na náměstí v Týně nad Vltavou mnoho nadšenců.

V Týně nad Vltavou rozsvítili vánoční strom

2.prosince » Novinky.cz
Přestože letos počasí nepřálo a takřka celá první adventní neděle propršela, sešlo se na náměstí v Týně nad Vltavou mnoho nadšenců.

Vltavotýnský advent láká na tradice i novinky

28.listopadu » Novinky.cz
Prosinec se kvapem blíží a s ním i čas plný předvánoční (adventní) atmosféry. Obyvatelé Týna nad Vltavou si letos čekání na Ježíška opravdu užijí. Těšit se mohou na bohatý program, který bez problémů zaplní téměř každý prosincový den.

Tato informační stránka o Miroslav Bžoch zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Bžoch" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes