Jan Ivanega

Vztahuje se k

Poznávací zájezd

17.července » Týn nad Vltavou
Poznávací zájezd s historikem umění Janem Ivanegou po trase Čimelice - Březnice - Svatá hora v sobotu 8. září 2018. Rezervace prosím mailem: jan.ivanega@kultura.tnv.cz nebo telefonicky 778 712 303 do 27. srpna 2018.

Poznávací zájezd

17.července » Týn nad Vltavou
Poznávací zájezd s historikem umění Janem Ivanegou po trase Čimelice - Březnice - Svatá Hora. Rezervace mailem: jan.ivanega@kultura.tnv.cz nebo telefonicky 778 712 303 do 27. srpna 2018.

Týnské ulice opět obsadili buskeři

28.června » Novinky.cz
Obyvatelé Týna nad Vltavou si rozhodně nemohou stěžovat na nedostatek akcí ve městě. Zaměstnanci Městského centra kultury a vzdělávání v čele s ředitelem Janem Ivanegou chystají léto doslova „Kulturní“.

Zájezd do Kutné Hory

11.června » Týn nad Vltavou
Za památkami naší krásné země vyrazíme již podruhé s historikem umění Janem Ivanegou, tentokrát do Kutné Hory.

Vltavotýnské muzeum pořádá již XIV. ročník Muzejní noci

5.června » Novinky.cz
Zámecká klíčnice Kunhuta (Martina Sudová – vedoucí muzea) již počtrnácté provede uličkami a zákoutími malebného města Týna nad Vltavou. V letošním roce na to však nebude sama, jedné z prohlídek se ujme ředitel Městského centra kultury a vzdělávání...

Vltavotýnští oživili soutok Vltavy s Lužnicí koncertem vážné hudby

Týn nad Vltavou - Vltavotýnská kultura, přesněji Městské centrum kultury a vzdělávání, pod vedením ředitele Jana Ivanegy „vyšla“ do ulic města již mnohokrát. Na své si tak přišli milovníci hudby i umění.

Vltavotýnští oživili soutok Vltavy s Lužnicí koncertem vážné hudby

4.června » Novinky.cz
Vltavotýnská kultura, přesněji Městské centrum kultury a vzdělávání, pod vedením ředitele PhDr. Jana Ivanegy, Ph.D. „vyšla“ do ulic města již mnohokrát. Tentokrát však došlo na počin vskutku neobyčejný.

Výlet do Kutné Hory - 23.6.2018

1.června » Týn nad Vltavou
Výlet po krásách Kutné Hory s historikem umění Janem Ivanegou. Nutné rezervovat místo předem a to telefonicky nebo mailem. Odjezd je v 7.00 hodin od parkoviště u Sokolovny.

Doprovodný program k výstavě v Městské galerii

11.dubna » Týn nad Vltavou
Výtvarná kuchyňka pátek 13. 4. příprava malířského podkladu Malování na náměstí pátek 20. 4. - galerie expanduje ven :-) Komentovaná prohlídka k výstavě Kamily Zemkové čtvrtek 26. 4. od 16 h s kurátorkou galerie, s historikem umění Janem Ivanegou

KINOKAVÁRNA: Kladivo na čarodějnice

23.března » Týn nad Vltavou
Kinokavárna Sokolovna tentokrát nabízí historické drama Otakara Vávry z roku 1969. Součástí večera bude přednáška historika Jana Ivanegy o čarodějnických procesech. Neděle 15. dubna 2018 v 18:00, Sokolovna Týn nad Vltavou

Tato informační stránka o Jan Ivanega zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Ivanega" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes