15
new stories - click to show

Hana Hladíková

Related to

Děti přišly poděkovat do jihlavské nemocnice! Mami a tati, jsme na vás hrdí!

5.May » Blesk.cz
Rodiče vídaly jen občas, navíc vyčerpané, s vytlačeným obrysem respirátoru ve tváři. Děti zdravotníků, jimž covid změnil na řadu měsíců život, teď společně s Bleskem svým mámám a tátům poděkovaly.

Manželé vozí zdravotníkům denně jídlo a drogerii. O pomoc se hlásí i další nemocnice

26.October » CNN Prima NEWS
Češi i při druhé koronavirové vlně pomáhají nemocnicím a dalším institucím, které to potřebují. Sice už ne v takové míře, ale o to více si jejich pomoci zdravotníci váží. Mezi ty, kteří podávají pomocnou ruku, se řadí i manželé Kuchyňkovi z Jihlavy.

Pět příběhů bílých plášťů: Jarní vlna byla spíš cvičení, teď jedeme naostro

26.October » iROZHLAS
O své zkušenosti z nemocnic pod náporem covidových pacientů se s námi podělili zdravotní sestry, medik z odběrové sanitky a lékař pneumolog. Jak vypadá jejich běžný den? A jak to zvládají?

Pět příběhů bílých plášťů: Jarní vlna byla spíš cvičení, teď jedeme naostro

26.October » Český rozhlas Plus
Lenka Kabrhelová mluví se zdravotními sestrami Hanou Hladíkovou, Davidem Millerem a Šárkou Štěpánkovou, medikem Jonášem Palečkem a pneumologem Michalem Šotolou.

VÝBĚR Nemocnice Jihlava: Podpora veřejnosti mě několikrát dojala k slzám, říká zdravotní...

27.April » Hospital IN
Denně vybíráme z médií příběhy zdravotníků, lékařů i sester, na které upozorňujeme. Náš magazín v tištěné podobě jistě znáte, zde na webu vám kromě původních...

VÝBĚR Jihlavské listy: Když nám lidé přinesli první roušky a ochranné štíty, měla jsem v očích slzy…

19.April » Hospital IN
Jako vrchní sestra urgentního příjmu jihlavské nemocnice je už Hana Hladíková zvyklá pracovat pod permanentním tlakem, který s sebou přináší i nutnost rychlého rozhodování. Proto ji hned tak něco nerozhodí.

Když nám lidé přinesli první roušky a ochranné štíty, měla jsem v očích slzy…

18.April » Jihlavské listy
Jako vrchní sestra urgentního příjmu jihlavské nemocnice je už Hana Hladíková zvyklá pracovat pod permanentním tlakem, který s sebou přináší i nutnost rychlého rozhodování. Proto ji hned tak něco nerozhodí. Až přišel 18. březen letošního roku. Prá...

V létě přibylo alergických reakcí po bodnutí hmyzem

21.August » Jihlavské listy
Ani letošní léto není výjimkou a na urgentním příjmu ošetřují zdravotníci typicky letní úrazy. Oproti předchozím prázdninám ale přibylo pacientů s alergickými reakcemi po bodnutí hmyzem. Nikdo nebyl v ohrožení života, ale bylo nutné zahájit protia...

Léto na jihlavském urgentu: Pády z kol, popáleniny, řezné rány. Přibývá alergií na hmyzí bodnutí

21.August » Jihlavská Drbna
Do konce letních prázdnin zbývá už jen několik dní. Během nich řada lidí musela vyhledat také služby urgentního příjmu jihlavské nemocnice. Zdravotníci často řeší alergické reakce po bodnutí hmyzem, stejně jako pády z kol, koloběžek nebo popálenin...

Pády z kola nebo pokousání. Nemocnice v létě hlásí o třetinu více úrazů

8.August » 24zpravy.com
„Za červenec došlo k třetinovému nárůstu ošetřenıch pacientů. Statistiky vedou řezné, tržné a bodné rány, pády z kola a pokousání zvířetem," nahlíží do statistiky mluvčí havlíčkobrodské nemocnice Petra Černo.Podobně hovoří její kolegové z dalších..
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o Hana Hladíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hana Hladíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes