15
new stories - click to show

Vladislava Filová

Related to

Brněnští záchranáři budou moci pomáhat i v Dolním Rakousku

26.August » Seznam Zprávy
Letecká záchranná služba z Jihomoravského kraje bude moci od 1. ledna příštího roku zasahovat u pacientů v Dolním Rakousku.

Jihlavská letecká záchranka trénovala podvěsy

17.June » prvnizpravy.cz
Letečtí záchranáři Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina v tomto týdnu nacvičovali podvěsové aktivity v areálu motokrosové trati v Pístově u Jihlavy.

FOTO: Naštěstí jen nanečisto. Jihlavská letecká záchranka trénovala podvěsy

12.June » Jihlavská Drbna
Kdo je připraven, není překvapen. Toto heslo určitě platí u vysočinských leteckých záchranářů, kteří v tomto týdnu nacvičovali podvěsové aktivity v areálu motokrosové tratě v Pístově u Jihlavy.

Města i státní podniky ruší IT zakázky. Bojí se softwaru z druhé ruky

8.February » Seznam Zprávy
Levná nabídka je podezřelá. Řada měst a státních podniků raději ruší zakázky, do kterých se přihlásí dodavatelé přeprodaných softwarových licencí.

V Havlíčkově Brodě se popálila jednašedesátiletá žena. Skončila v nemocnici

2.January » Jihlavská Drbna
Jedna žena se ve středu 1. ledna popálila při požáru bytu v Havlíčkově Brodě. Záchranáři ji převezli do havlíčkobrodské nemocnice. Škoda na vybavení bytu je 250 tisíc korun. Vyplývá to z databáze zásahů hasičů na Vysočině.

Záchranáři z Vysočiny mají nové středisko za 85 milionů Kč

19.November » Jihlavské listy
Kraj Vysočina dokončil stavbu vzdělávacího a výcvikového střediska, které bude v Jihlavě provozovat Zdravotnická záchranná služba Kraje Vysočina (ZZS). Stavba za asi 85 milionů korun už je zkolaudovaná. Informaci sdělila mluvčí kraje Eva Neuwirtho...

Po čelním střetu dvou aut začalo jedno hořet, při nehodě zemřel muž

30.October » iDNES.cz
Na spojovací silnici mezi Velkým Beranovem a Bradlem na Jihlavsku se krátce po poledni čelně střetly dva osobní automobily. Při nehodě se celkem zranili tři lidé, řidič jednoho z vozů na místě zraněním podlehl.

Při kácení stromu došlo k úrazu

30.October » Třebíčský deník
Dukovany – Záchranka, dvě jednotky hasičů a policie. Ti všichni vyjížděli ve sváteční pondělí 28. října hodinu před polednem do katastru obce Dukovany. Došlo tam totiž k úrazu při kácení stromů. „Muže při této činnosti zranil strom. Policisté příp...

Dvě města zakoupila defibrilátory

19.October » Jihlavské listy
Defibrilátory obdržely od města Třebíče sportovní organizace TJ Spartak Třebíč, Horácký fotbalový klub a Sportovní areál Na Hvězdě a bazény Polanka a Laguna. Přístroje pro areál Na hvězdě a TJ Spartak Třebíč si vyžádaly téměř 50 tisíc korun, ostat...

Nemocnice na Vysočině zvažují stavbu parkovacích domů

2.October » Jihlavské listy
Stavby nového výjezdního stanoviště záchranářů nebo parkovacích domů v třebíčské a havlíčkobrodské nemocnici plánují v příštích letech zdravotnické organizace, jejichž zřizovatelem je kraj Vysočina. Krajské nemocnice a zdravotní záchranná služba (...

Nemocnice na Vysočině zvažují stavbu parkovacích domů

1.October » Jihlavská Drbna
Stavby nového výjezdního stanoviště záchranářů nebo parkovacích domů v třebíčské a havlíčkobrodské nemocnici plánují v příštích letech zdravotnické organizace, jejichž zřizovatelem je Kraj Vysočina. Krajské nemocnice a zdravotní záchranná služba (...

Tragická nehoda nedaleko Zvěrkovic si vyžádala dva mrtvé

27.September » Třebíčský deník
Další tragická dopravní nehoda se stala nedaleko Zvěrkovic na Třebíčsku na státní silnici I/38. Ve čtvrtek 26. září tam při havárii tří aut zahynuli dva muži. Havárie se stala na rovném úseku asi 300 metrů za odbočkou na Zvěrkovice blíž Budějovicím.

Tato informační stránka o Vladislava Filová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladislava Filová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes