15
new stories - click to show

Jiří Lebeda

Related to

Nestojí o dovolenou ani o pauzu na oběd. Firmy sází ve velkém na chatboty

31.October » Seznam Zprávy
Čeští vývojáři z UnitX naučili chatbota rozumět i hrubkám. Při sčítání lidu zodpověděl přes půl milionu dotazů, statistický úřad si ho ponechá.

Brzdaři zahrají v našem studiu

14.October » Rádio Proglas
Především silné písňové příběhy přináší na svém novém albu Dva chlapci bluegrassová skupina Brzdaři z Kutné Hory. Kapela, která funguje už od roku 1972, přijede u příležitosti nového CD k nám do studia a zahraje několik písní živě. Premiéra 15. říjn…

"Neumřel na covid, že ne?" Celebrity jsou v šoku ze smrti kameramana Lebedy (†83)!

15.March » stars24.cz
Známé české osobnosti truchlí nad smrtí kameramana Jiřího Lebedy (†83). Vzpomínky na něj přidaly například zpěvačka Monika Absolonová nebo herečka Eva Holubová. Jejich dojemná slova ocenila i rodina zesnulého kameramana!

Jiří Lebeda (†83): Zemřel kameraman Silvestrů s Menšíkem

15.March » Aha!
Legendární kameraman Jiří Lebeda (†83) už je tam nahoře s Vladimírem Menšíkem (†58). A mají si hodně co říct. Lebeda stál totiž za kamerou, když se točily ty nejpovedenější Silvestry.

Dalších 16 mrtvých v Barmě, v Rangúnu úřady vyhlásily stanné právo

14.March » globe24.cz
V Rangúnu dnes barmské bezpečnostní složky usmrtily nejméně 14 účastníků demonstrací proti únorovému vojenskému převratu, uvedla podle agentury Reuters zpravodajská agentura Myanmar Now. Barmská státní televize informovala, že v rangúnské čtvrti, kd…

Zemřel kameraman Jiří Lebeda (†83), proslavil se natáčením s Gottem a Menšíkem

14.March » stars24.cz
Ve věku 83 let zemřel kameraman Jiří Lebeda. Proslavily ho například silvestrovské oslavy s legendárním komikem Vladimírem Menšíkem.

Změny ve vysílání ČT1, 15. - 21. 3. (k úmrtí Jiřího Lebedy)

14.March » SatCentrum
Změna ve vysílání ČT 1:Pondělí 15.3.2021Nově zařazujeme pořady:14.00 Pokušení To byl ale nápad! Povídka z oblíbeného cyklu Bakaláři 1982. Karla hrál V. Menšík, od jehož narození uplynulo 90 let. Dále hrají: L. Kostelka, B. Holišová, V. Tichánková a …

V 83 letech zemřel kameraman Jiří Lebeda, točil silvestry s Menšíkem nebo Dva písaře

13.March » ČT24
Zemřel kameraman Jiří Lebeda, bylo mu 83 let. Za kamerou stál od šedesátých let. Svůj profesní život spojil s Československou a později Českou televizí.

Zemřel kameraman (†83) Televarieté či Silvestrů s Menšíkem: Až dnes zarmoutil, pláčou kolegové!

13.March » Blesk.cz
Filmařské nebe se opět jednou rozrostlo - na věčnost nyní odešel kameraman Jiří Lebeda (†83), který natočil mimo jiné legendární Televarieté či řadu televizních Silvestrů s Vladimírem Menšíkem (†58).

Ve věku 83 let zemřel kameraman Jiří Lebeda (celovečerní Česká soda, seriál Byli jednou dva písaři, seriál Bakaláři, seriál...

13.March » Kritiky.cz
Ve věku 83 let zemřel kameraman Jiří Lebeda (celovečerní Česká soda, seriál Byli jednou dva písaři, seriál Bakaláři, seriál Rozpaky kuchaře Svatopluka).

Florbalisté Vítkovic se dotáhli na Boleslav a Mladá Boleslav rozebrala Spartu

21.February » ČT24
Florbalová superliga měla na programu dohrávky a zápasy 24. kola. Pražská Sparta propadla na půdě Mladé Boleslavi 1:9 a prohrála podruhé v řadě. Středočeši tak nadále kralují celé soutěži. Výhry slavily také Vítkovice a Bohemians a do čtveřice uspěl…

Tato informační stránka o Jiří Lebeda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Lebeda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes