15
new stories - click to show

Pavel Peňáz

Related to

Důchodci jsou na internetu, podvodníci jdou za nimi

Voják, který má obrovské bohatství, ale padl do zajetí. Nebo námořník, který našel poklad. To jsou dva nejznámější scénáře, podle kterých podvodníci lákají z cizích lidí peníze.

Studenti jsou na maturitu připravení. Vadí jim jen odklady a srovnání se Slováky

Zkouška z dospělosti je pro každého maturanta hodně stresující záležitostí. A kvůli koronavirové pandemii si letošní studenti maturitních ročníků užívají stresu ještě o něco více. Nějakou dobu dokonce ani nevěděli, zda se maturity vůbec uskuteční....

Policie: Nejvíc trestné činnosti páchají recidivisté

4.February » novinkyvysočina.cz
Kriminalita na Vysočině oproti loňsku stoupla o necelých pět procent. Bilance odhalila i detailní statistiky z jednotlivých oblastí páchané trestné činnosti.

Nejvíc trestné činnosti páchají recidivisté. Je to velký problém, přiznávají policisté

3.February » Jihlavské listy
O tom, že kriminalita na Vysočině oproti loňsku stoupla o necelých pět procent, už víte z minulého vydání JL. Bilanční krajská tisková konference odhalila i detailní statistiky z jednotlivých oblastí páchané trestné činnosti. Z čísel je patrné, že...

Dobrá zpráva: Na Vysočině je nejbezpečněji

3.February » Třebíčský deník
Vysočina byla loni nejbezpečnějším krajem v republice, přesto i na ní vzrostl počet trestných činů. Informoval o tom náměstek ředitele pro službu kriminální policie a vyšetřování Pavel Peňáz.

Kriminalita na internetu: Pohádky o pokladu jsou stále častější

28.January » Třebíčský deník
Po roce stagnace loni na Vysočině opět výrazně vzrostl počet trestných činů spáchaných pomocí internetu a dalších komunikačních prostředků. Ohroženi jsou zejména senioři.

Na Vysočině se v roce 2019 zvýšila kriminalita. Policisté vyšetřovali více vražd

24.January » Jihlavská Drbna
Na Vysočině se loni stalo 5538 trestných činů, o 226 víc než v roce 2018. Přibylo i vražd. V porovnání s ostatními kraji bylo ale na Vysočině trestných činů nejméně. Přes 62 procent z nich se podařilo objasnit. Mezi nimi i všech sedm loňských vraž...

Naši veteráni úspěšní na ME Masters v italských Benátkách

30.September » BezvaBěh.cz
Tři města kolem Benátek přijaly pořádání ME Masters v atletice ve dnech 5. – 15.9.2019. Jesolo, Caorle a Eraclea. Celkově na Mistrovství Evropy startovalo téměř 5000 atletů nad 35 let ze 43 států Evr...

Na halovém Mistrovství světa Masters v Toruni vybojovali Češi 33 medailí

5.April » BezvaBěh.cz
Od 24. do 30. března 2019 se sjelo 4350 světových atletů nad 35 let z 88 zemí do polské Toruně, kde bojovali o medaile na 8. Světovém šampionátu v hale Masters v atletice. Přestože se jednalo o halový...

Kriminalita se přesouvá na internet, policie nasazuje odborníky

6.February » Třebíčský deník
Vysočina – Kriminalita se stále více přesouvá do kybernetického světa. Krajští policisté na to reagují a zaměstnávají IT experty, kterým se daří složité případy rozplétat.

Počet trestných činů na Vysočině se loni opět snížil, patříme mezi nejbezpečnější regiony

3.February » Jihlavská Drbna
Statistiky ukazují, že od roku 2013 počet trestných činů má v Kraji Vysočina stabilně klesající tendenci, což z tohoto regionu dělá jedno z nejbezpečnějších míst v republice.

Trestných činů bylo na Vysočině loni opět méně

2.February » Třebíčský deník
Vysočina – O téměř sto padesát trestných činů méně než o rok dříve zaznamenali loni policisté na Vysočině. Bylo jich 5 312.

Tato informační stránka o Pavel Peňáz zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Peňáz" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes