15
new stories - click to show

Veronika Hlavatá

Related to

Pomoc seniorům, výroba pomůcek. Dobrovolníky z kraje sdružuje i Facebook

19.April » Liberecký deník
Facebook neslouží jen k šíření negativních komentářů či lynčování obětí nakažených koronavirem. I ve virtuálním světě se vzedmula vlna solidarity a vznikly skupiny dobrovolníků, kteří se zapojili do boje s epidemií.

Je úraz zaměstnance na pracovním výletě vždy pracovním úrazem?

5.December » ePravo.cz
Poskytování firemních benefitů a dalších zpestření každodenní pracovní rutiny je v souvislosti s nedostatkem zaměstnanců na pracovním trhu aktuální otázka. Kromě těch dnes poměrně obvyklých, za které lze považovat multisport karty, občerstvení na ...

Festival Nemlčíme bourá tabu a otvírá téma sexuálního násilí, navíc představí putovní výstavu

10.September » Liberecká Drbna
Projekt Nemlčíme už několik měsíců odkrývá téma sexuálního násilí formou autentických rozhovorů s obětmi i pachateli sexuálního násilí. A teď přichází autoři s originální putovní výstavou.

Aktivistka se zavřela do klece, vadí jí zacházení se slepicemi

8.August » 24zpravy.com
Nemůže pořádně zvednout hlavu, pokud trochu natáhne ruce, vrazí do stěn, nohy musí mít nepřirozeně skrčené, záda ohnutá. Dívka je přímo na náměstí před libereckou radnicí zamčená v těsné kovové kleci.Chce tu bıt alespoň tři hodiny. Dobrovolně. Na..

VIDEO: Aktivistka se zavřela do klece, vadí jí zacházení se slepicemi

8.August » iRegiony Impuls
Do kůže slepic chovaných v klecích se ve středu v Liberci vžila aktivistka bránící práva zvířat. Společně s dalšími aktéry chce upozornit na podmínky, ve kterých se chovají miliony zvířat.

VIDEO: Aktivistka se zavřela do klece, vadí jí zacházení se slepicemi

8.August » iDNES.cz
Do kůže slepic chovaných v klecích se ve středu v Liberci vžila aktivistka bránící práva zvířat. Společně s dalšími aktéry chce upozornit na podmínky, ve kterých se chovají miliony zvířat. Další články k tématu: Zabíjení kaprů je drastické, hlásal...

FOTO: Sele, slepice i holka v miniaturní kleci s mřížemi. Hororový film? Ne, realita

7.August » Liberecká Drbna
Nejednoho zvědavce přilákala dnešní akce na Benešáku. Před radnicí totiž bylo vystavěno hned několik klecí a v nich natěsnaná zvířata a dokonce i jedna dívka. Zvířata ale opravdová nebyla. Plyšáci měli upozornit na to, jak málo místa k životu mají...

FOTO: V kleci. Liberecké náměstí se proměnilo v drůbežárnu plnou utrpení

7.August » Liberecký deník
/FOTO/ Liberečt obránci zvířat poukázali na problematiku klecových chovů. Sbírali podpisy pod petici.

Benešák zaplní klece s lidmi i zvířaty, upozorní na klecové chovy

5.August » Liberecká Drbna
Náměstí před libereckou radnicí se na jedno odpoledne promění v klecový chov. V rámci akce Svět očima zvířat? Klecové chovy na náměstí v Liberci chtějí dobrovolníci upozornit na podmínky hospodářských zvířat v klecových chovech.

FOTO: Slepicím v kleci zvoní hrana. Za zákaz klecové chovu bojují Obránci zvířat

1.August » Liberecký deník
/VIDEO/ Slepice odrané z peří až na kůži, malé přeplněné klece a nosnice stojící na drátěné podlaze nebo na rozkládajících se tělech. To vše mohli lidé zhlédnout loni v červnu, kdy organizace OBRAZ zveřejnila záběry ze čtyř českých klecových chovů...

V parku Mrtvolky proběhne netradiční piknik, je určen milovníkům zvířat

29.July » Liberecká Drbna
Piknik v libereckém praku pořádají dobrovolníci z organizace OBRAZ - Obránci zvířat. Téma je tak celkem jasné - práva zvířat a jejich ochrana na území Česka i za hranicemi.

Tato informační stránka o Veronika Hlavatá zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Veronika Hlavatá" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes