15
new stories - click to show

Andrea Hlávková

Related to

Starostka Štramberka Andrea Hlávková řídí i finance. A to zřejmě vadí

Je starostkou a zároveň vykonává práci, kterou by částečně dělal vedoucí finančního oddělení. Toho ale Městský úřad Štramberk nemá. Andrea Hlávková, starostka Štramberka, proto na posledním zasedání zastupitelstva musela čelit kritice opozice.

Štramberk získal titul Historické město roku 2019

Ocenění Historické město roku 2019 získal Štramberk, cenu převzala ve čtvrtek 18. června v Praze starostka Andrea Hlávková.

Město Štramberk proslavila Trúba, uši i nález neandrtálce

20.June » Týden.cz
Historickým městem roku 2019 je Štramberk v Moravskoslezském kraji. Cenu udílenou za nejlepší péči o památky a odměnu milion korun na další péči o kulturní dědictví ve čtvrtek v Praze převzala starostka města Andrea Hlávková.

Historickým městem roku 2019 je Štramberk, Cena časopisu Moderní obec patří Ivančicím

18.June » Moderní obec
V Českém muzeu hudby na pražské Malé Straně byly dnes odpoledne vyhlášeny výsledky soutěže o Cenu za nejlepší přípravu a realizaci Programu regenerace městských památkových rezervací a městských památkových zón za rok 2019. Do tříčlenného finále z...

Historickým městem roku 2019 je Štramberk, cenu získal za péči o památky

18.June » iDNES.cz
Historickým městem roku 2019 je Štramberk na Novojičínsku. Cenu udílenou za nejlepší péči o památky a odměnu milion korun na další investice do kulturního dědictví v Praze převzala starostka města Andrea Hlávková. V minulých letech byla ve Štrambe...

Nastražte uši: Historickým městem roku 2019 je Štramberk

18.June » ČT24
Štramberk je pověstný už nejen tradiční cukrovinkou štramberské uši, ale i péčí o památky. Stal se totiž Historickým městem roku 2019. Cenu udílenou za nejlepší péči o památky převzala ve čtvrtek v Praze starostka města Andrea Hlávková (za NK). So...

Historickým městem roku 2019 se stal Štramberk

18.June » ČRo
Cenu udílenou za nejlepší péči o památky a odměnu milion korun na další péči o kulturní dědictví dnes v Praze převzala starostka města Andrea Hlávková.

Koupaliště ve Štramberku letos neotevře, kvůli projektu bylo rušno

Ani v letošní sezoně se milovníci koupání v pěkném prostředí Libotína, části Štramberku, v místním koupališti neosvěží. Areál je zavřený kvůli opravě koupaliště.

Štramberská Trúba se po krátké opravě znovu otevírá návštěvníkům

16.June » ČRo Ostrava
Hrad ve Štramberku na Novojičínsku se dnes opět otevírá veřejnosti. Město areál v dubnu uzavřelo, začala tam totiž rekonstrukce známé věže Trúba.

Zavřenou Trúbu obklopilo lešení. Dělníci opravují schodiště i zdivo

25.April » iRegiony Impuls
Jedna z nejvyhledávanějších památek v Moravskoslezském kraji, Štramberská trúba, se opravuje. Po nedávné rekonstrukci turistického zázemí, takzvané Jaroňkovy útulny, přišla na řadu i samotná hradní věž. Štramberská radnice využívá i toho, že kvůli...

Nádvoří Trúby jsou zavřená, začaly opravy

/FOTOGALERIE/ O něco dříve, než bylo v plánu, začala oprava věže hradu Trúba ve Štramberku. Mohla za to také velká návštěvnost turistů.

Nádvoří Trúby jsou zavřená, začaly opravy

O něco dříve, než bylo v plánu, začala oprava věže hradu Trúba ve Štramberku. Mohla za to také velká návštěvnost turistů.
Mojmír Vlašín - Český zoolog, ekolog a politik
Jan Nepomucký - Generální vikář pražského arcibiskupa
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o Andrea Hlávková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Andrea Hlávková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes