Adam Hloch

Related to

Vrchařská koruna Valašska byla rekordní a pomáhala potřebným

10.February » CykloServer.cz
Cykloturistické akce ON Semiconductor Vrchařská koruna Valašska 2019 (VKV) je minulostí. Její sedmý ročník, který orazítkovala rekordní účast 1193 cyklistů, uzavřel v sobotu 1. února slavnostní galavečer ve velkém sále Domu kultury Vsetín.

Malé cyklisty čeká VKV vyjížďka s Austinem

3.June » CykloServer.cz
Cykloturistický projekt ON Semiconductor Vrchařská koruna Valašska (VKV) tak jako každý rok i letos připravuje sérii doprovodných akcí. Patří mezi ně i veřejné vyjížďky. První z nich se pod názvem „VKV dětská vyjížďka s Austinem“ uskuteční v sobot...

Vrchařská koruna Valašska letos i s beneficí

21.March » CykloServer.cz
V sobotu 30. března odstartuje 7. ročník cykloturistické akce ON SEMICONDUCTOR VRCHAŘSKÁ KORUNA VALAŠSKA. Letos premiérově je spojena s benefičním projektem „Véčkaři dětem“.

ON Semiconductor Vrchařská koruna Valašska atakovala tisícovku účastníků

18.February » CykloServer.cz
Šestý ročník cykloturistického projektu ON Semiconductor Vrchařská koruna Valašska (VKV) vyvrcholil v sobotu 2. února slavnostním galaprogramem ve vsetínském Domě kultury. A bilancování to bylo pozitivní.
Tereza Huříková - Česká bikerka a silniční cyklistka

Tato informační stránka o Adam Hloch zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Adam Hloch" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes